אהבה יש באוויר – חוגגים חתונה ביום האהבה!

 

אתם זוכרים איך חגגתם את יום האהבה בשנה שעברה? השנה אתם הולכים לחגוג ובגדול! המון זוגות בוחרים להתקדש תחת החופה של אולמות אירועים במרכז דווקא ביום האהבה. האם תוכלו לחשוב על יום מיוחד יותר להתחתן בו מאשר יום זה?

 

אהבה בקיץ או בחורף? אתם מחליטים:

 

אולמות אירועים במרכז מארחים את אירועי החתונה לאורך כל השנה, כך שאתם יכולים לבחור האם אתם מעוניינים בחתונה קייצית או בחתונה חורפית. לשמחתכם, את ימי האהבה מציינים כמעט בכל התרבויות, כך שהבחירה מתי לחגוג היא שלכם. אם תרצו לדוגמא לחגוג אירוע חתונה חורפי, הוולנטיינז דיי יהיה היום המושלם עבורכם. חגיגות הוולנטיין נחגגות בחודש פברואר, כך שתוכלו לחגוג אהבה ביום סימבולי זה תוך שתגשימו את חלומכם לחגוג בחורף.

 

אלו מכם המעוניינים לחגוג בקיץ, גם לכם יש מועד מיוחד: ט"ו באב נחשב ליום האהבה על פי המסורת היהודית, ורבים דווקא בוחרים לציין אותו ולא את המועדים האחרים המתכתבים עם לוחות השנה הלועזיים. חגיגת החתונה שלכם בט"ו באב תזמן לכם חתונה קייצית ובלתי נשכחת!

 

הבילוי המושלם לכל האורחים שלכם:

 

אז למה כדאי לחגוג עם אולמות אירועים במרכז את אירוע החתונה דווקא ביום האהבה? מעבר לכך שמדובר על תאריך מאד סימבולי לחגוג בו את האהבה שלכם, הרי שאתם יוצרים את הבילוי המושלם לכל האורחים שלכם! כל זוג אוהב לחגוג את יום האהבה בדרך שלו, אך אין דרך מושלמת יותר לחגוג אהבה מאשר באירוע חתונה. תוכלו לעצב את הזמנות האירוע שלכם בדרך ייחודית שתהלום את התאריך המיוחד, עם הזמנת האורחים שלכם לחגיגת האהבה הגדולה של השנה.

 

יוצרים אירוע קונספט בלתי נשכח!:

 

אם גם אתם החלטתם ללכת על כיוון של אירוע קונספט בחגיגת החתונה שלכם, אך אינכם יודעים באיזה קונספט לבחור, דעו כי התאריך בו תחגגו את האירוע שלכם יכול להיות הקונספט בעצמו! יהיה ניתן לקשט את מתחם האירועים הנבחר באלמנטים המזוהים עם אהבה כמו לבבות אדומים, בלונים שיחולקו לאורחים וישוחררו לשמיים הפתוחים בטקס החופה ומזכרות ייחודיות לכל אורח כמו שוקולדים בצורת לב.

כתיבת תגובה