אולם אירועים או גן אירועים?

החלטה על מקום לערוך בו את החתונה היא החלטה מאוד חשובה שתשפיע במידה רבה על האירוע כולו. אז גן אירועים או אולם אירועים?? זאת שאלה שמעסיקה כמעט כל זוג שהחליט להינשא ונמצא בתחילת הדרך אל היום המאושר. במיוחד עבורכם ליקטנו כמה נקודות למחשבה שיכולות לסייע לכם להגיע לתשובה לשאלה – גן אירועים או אולם אירועים?

  • מזג אוויר – אולם אירועים אידיאלי בכל מזג אוויר מכיוון שאת הטמפרטורה שלו ניתן לווסת – לחמם או לקרר בהתאם למזג האוויר שבחוץ ובנוסף הוא נותן הגנה מפני גשם, רוח ופגעי מזג אוויר שונים. גן אירועים לעומת זאת יהיה מעולה בחודשים מסוימים בשנה בהם מזג האוויר נוח, לא חם מדי ולא קר מדי, בדרך כלל בעונות מעבר.
  • מספר מוזמנים – אם מספר המוזמנים הוא קטן עד בינוני מומלץ לערוך את האירוע באולם אירועים, האווירה תישאר אינטימית וחמימה. לעומת גן אירועים בו מספר קטן עד בינוני של אורחים יכול להראות ריק דבר שישפיע על האווירה.

*אם מספר המוזמנים גדול מומלץ לערוך את האירוע בגן אירועים או לחילופין, אולם אירועים רחב ידיים. אלו ייתנו מענה מצויין לקהל גדול הודות למתחמי ישיבה אלטרנטיביים ומרחבים גדולים יותר.

  • אווירה – נהוג להתייחס לאירועים הנערכים באולם אירועים כאל אירועים מוקפדים ופורמליים ואילו לאירועים הנערכים בגני אירועים כאל אירועים בעלי אווירה קלילה ופחות רשמית. בהזדמנות זו נשמח להסתייג מההנחה הרווחת הזו ולהכריז בפה מלא שכיום עם עיצוב נכון וטאצ' אישי אפשר ליצור אווירה קלילה באולמות אירועים והפוך, אווירה רשמית בגני אירועים. בסופו של דבר חשוב לזכור שאנשים הם שיוצרים את האווירה אז כדאי להשקיע באורחים עם וייב מדהים.
  • ספקים – לרוב, בגני אירועים הספקים חיצוניים והבחירה תהיה מגוונת. אולמות אירועים לעומת זאת יציעו בדרך כלל חבילה שתסגור עבורכם את כל הפינות לחתונה: קייטרינג, עיצוב, תאורה וכד'. זו שאלה שהתשובה לה נעוצה באופי של בני הזוג וכן בתקציב, בפניות, באנרגיה וברצון של השניים לעסוק בחתונה.

החלטה קשה? אז אולי אופציה שלישית?

אפשרות נוספת ולדעתנו היא גם האפשרות העדיפה – לשלב! שילוב בין היתרונות שבאולם אירועים ובין היתרונות שבגן אירועים יכול להיות פתרון מושלם. במקרה כזה כדאי לבחור במתחם אירועים עם גינה יפה או רחבת קבלת פנים מרשימה. מתחם אירועים כזה ייתן מענה לאורך כל השנה, עבור כל כמות מוזמנים והם מצדם יוכלו להנות מכל העולמות.

כתיבת תגובה