אולם אירועים במרכז – הטרמינל

חיפוש אחר אולם אירועים במרכז עשויה להיות משימה לא פשוטה.

הרשת מוצפת בשפע של אפשרויות והמלצות לכל סגנון, תקציב וגודל אירוע.

מתוך המגוון הרחב של האופציות שעלו בחיפוש האחרון שערכנו בנושא שמחנו למצוא את – הטרמינל, אולם אירועים במרכז הארץ. מה שלכד במיוחד את תשומת ליבנו הוא העובדה שהטרמינל הוא בבעלות קבוצת הבאר של סבא שמי שבקיא בעולם ההפקות, העיצוב והאירועים יודע שקבוצת הבאר של סבא היא שם דבר, תו תקן חסר פשרות לאירועים איכותיים ויוקרתיים.

זה נשמע מבטיח ונראה מדהים אבל אין כמו מראה עיניים אז יצאנו לבדוק –

כמי שרואים חשיבות רבה בכל הפרטים ולו הקטנים ביותר, תהינו לגבי משמעות השם – טרמינל. בפגישה עם אנשי קבוצת הבאר של סבא הוסבר לנו שטרמינל הוא אל הגבולות במיתולוגיה הרומית והשם הוא מעין רמז לחוויה הצפויה לאורחים – כניסה למתחם חדש, אחר, שונה, סקסי ומרגש. אחרי שהסבירו לנו את משמעות השם חשבנו שאין שם שיכול להתאים יותר כדי לתאר במילה את התחושה שחווים כבר בכניסה – זה נראה חו"ל, זה מרגיש חו"ל ואתה צריך לצבוט את עצמך כדי להיזכר שאתה נמצא באולם אירועים במרכז הארץ, פתח תקווה אם רוצים לדייק.

הטרמינל מעוצב כמבנה ניו יורקי – לופט אורבני רחב ידיים, חלל פתוח מודולארי ומרווח המשלב רכיבים תעשייתיים וחומרים דומיננטיים כמו: מתכת, בטון, זכוכית ואבן. את כל אלו הם הצליחו לשלב בצורה מופתית עם רהיטי עץ, חפצי אומנות ומוצרי טקסטיל במרקמים וצבעים רכים ונעימים.

לטרמינל מתחמים שונים אותם ניתן לעצב באופן ייחודי ובהתאם לקונספט של כל אירוע.

את ההשראה למקום אנשי הטרמינל שאבו לא רק מניו יורק אלא גם מבירות אירופה – פריז ורומא. רחבת קבלת הפנים בנויה כרחוב פריזאי טיפוסי ובמרכזה מזרקה יפהפייה המשמשת, כך סיפרו לנו, כלוקיישן מאוד פופולארי בצילומי טרום חתונה. אנחנו מהמרים שגם האורחים נהנים לעשות במקום תמונות סלפי ואם הם ישתעשעו ויוסיפו גם שם של רחוב פריזאי בלוקיישן אף אחד לא יוכל לגלות שאתם בעצם נמצאים באולם אירועים במרכז, ואם תבחרו לעשות זאת אנחנו מצדנו מבטיחים לא לספר.

רחבת הריקודים של הטרמינל מרווחת ומזמינה ובמרכזה וילון קטיפה עצום ומדהים ביופיו. בשיאו של האירוע ייפתח הווילון להקרנה של קליפים וסרטונים באיכות גבוהה. את האווירה מלווים כל העת מערכות תאורה חדשניות, חכמות ודינמיות שמותאמות לכל צורך ועונות באופן מיטבי על דרישות הצילום.

לטרמינל יש גלריה ממנה ניתן להשקיף בנוחות על כל ההתרחשויות. באירועים גדולים הגלריה ערוכה לאירוח מלא חוויתי ונינוח.

בסיום הערב המוצלח שחווינו עלה באפינו ריח של שוקולד וקינמון. הלכנו בעקבות הריח והגענו לבולונז'רי של הטרמינל ובמקום המהמם הזה בחרנו גם לסיים את הערב המושלם שחווינו.

בטרמינל הקפידו לחשוב על כל פרט, גדול כקטן.

כאורח, אתה מקבל חוויה שלמה באווירה מהפנטת וזוכה לאירוח יוקרתי ומהנה בסטנדרטי   יוצאי דופן במחוזותינו.

כתיבת תגובה