אז איך באמת בוחרים תאריך לאירוע החתונה?

הפרט המשמעותי ביותר על הזמנת האירוע שלכם, הוא תאריך האירוע. רגע לפני שגם אתם משגרים את ההזמנות לכל המוזמנים שלכם, איך באמת בוחרים תאריך לאירוע מרגש ומשמעותי כמו חתונה?

1.לכו אחרי לבכם – האם ישנו תאריך מיוחד עבורכם?

ראשית, נסו להבין האם ישנו תאריך בעל משמעות מיוחדת עבורכם. לעתים, התאריך המדובר הוא צירוף יפה של מספרים שנוגע ללבכם, אך לעיתים ישנו רצון לחגוג בתאריך של הדייט הראשון, ביום הולדת של אחד מבני הזוג וכיוצא בזה. כשאתם מגיעים אל הפגישה הראשונה עם מנהלי האירועים של גני אירועים במרכז, יהיה נכון לבדוק מיד האם התאריך שבו אתם רוצים להתחתן, פנוי.

2.התמקדו על עונה ולאחר מכן על תאריך

בסופו של דבר התאריך הוא רק צירוף של מספרים. מה שחשוב בעיקר הוא להתמקד על עונת האירוע. למרות שישנן 4 עונות בשנה, לרוב האירועים מחולקים ל-2 עונות: אירועי חורף ואירועי קיץ. בהתאם לתקציב שלכם והציפיות שלכם מהאירוע, התמקדו על העונה החביבה עליכם ביותר. בעת שהגדרתם עונה לאירוע, כבר יהיה לכם בהרבה יותר קל למצוא את התאריך המתאים ביותר לחגוג בו אהבה.

3.תאריך מדליק ומיוחד: מ-2.2 ועד ה-10.10

כמו כן, ישנם תאריכים שנחשבים לתאריכי פרימום רק בגלל צורתם החזותית. בפועל? אין להם באמת משמעות מבחינת ערך מוסף שהם מביאים עמם. אתם רק יכולים לנסות ולדמיין עד כמה התאריך 10.10.2010 היה מבוקש בקרב הזוגות המאורסים. אם אתם מעוניינים למתג את האירוע שלכם כמיוחד בין היתר באמצעות התאריך, תוכלו לעשות זאת. טיפ: שימו לב כי הצורה החזותית של התאריך לא פוגעת באלמנטים חשובים יותר, כמו יום האירוע.

4.בחרו בתאריך שמתאים לכם כלכלית

כמו כן, לתאריך שתבחרו גם ישנה משמעות כלכלית שחשוב שתכירו. כל תאריך בלוח השנה גם מייצג יום, וכל יום בהקשר של אירועים עולה לכם אחרת. לדוגמא: אירוע ביום ראשון יהיה זול הרבה יותר מאירוע שתחגגו ביום חמישי. לכן, לפני שאתם חושבים על תאריך, כדאי בהחלט שתהיו מודעים לגובה התקציב העומד לרשותכם לטובת חגיגת האירוע. בנוסף, כדאי שתיקחו בחשבון כמה תאריכים אפשריים נוספים שיהיו לכם כ-PLAN B לכל מקרה שלא יהיה.

5.התחשבו באירועים נוספים של משפחה וחברים

וכשאתם בוחרים תאריך לאירוע שלכם, אל תשכחו לקחת בחשבון גם תאריכים חשובים אחרים כמו אירועים אליהם אתם מוזמנים, ימי הולדת של קרובים אליכם, אירועים בקנה מידה בינלאומי שנופלים על אירוע החתונה וכיוצא בזה.

כתיבת תגובה