אז מה אתה כבר יודע על טבעות אירוסין?

רגע לפני שגם אתה עושה את עסקת חייך, מה אתה כבר יודע על טבעות האירוסין? לפניך 5 עובדות שאולי יפתיעו אותך…

1.כן, ישנם מבצעים על טבעות אירוסין!

אולי העובדה שמפתיעה יותר מכל גברים, היא העובדה כי ישנן טבעות אירוסין במבצע. מאחר וטבעות אירוסין יכולות לעלות גם אלפי שקלים, הרי שאחוזי הנחה גבוהים כדוגמת 25%, מספקים חיסכון כספי לא מבוטל. איך נחשפים למבצעים על טבעות? לפני הכל – דרך אתר האינטרנט של חנות התכשיטים. אפשרויות נוספות כוללות הרשמה לניוזלייטר של החנות, או מעקב אחר עדכונים בדף הפייסבוק.

2.טבעת אירוסין זולה קיימת בכל חנות תכשיטים

בעוד מבצעים הינם תקופתיים ומוצעים בימים בודדים בשנה, טבעות זולות מוצעות דרך קבע למכירה. מי שחשב שטבעות אירוסין הן טבעות המיועדות לגברים עשירים בלבד, טועה. אמנם טבעת האירוסין מצריכה השקעה כספית, אך לא בהכרח השקעה שצריך לקחת בעבורה הלוואה. על אילו סכומים מדובר? כיום ניתן לרכוש טבעת גם בעלות של כאלפיים שקלים בלבד.

3.יש כזה דבר זהב אדום

גם אתה קורא בלי סוף על זהב צהוב ולבן? דע כי ישנו גם זהב אדום! בסופו של דבר, הכל עניין של יחסי ציבור, והסיבה שאתה שומע בעיקר על טבעות מזהב לבן וצהוב, היא מאחר ומדובר על טבעות מבוקשות יותר. זהב אדום הוא זהב בגוון ורוד-נחושת. 

4.טבעות אירוסין דופקות גם על דלת הבית שלך

מאחר ומדובר על תכשיט יוקרתי, לא כל הגברים מודעים לאפשרות שלהם לרכוש את הטבעת באינטרנט. כיום, כמעט ואין דבר שלא ניתן לעשות בכמה קליקים, כולל רכישת טבעת להצעת הנישואין. איך זה עובד? די בקלות! כנס אל אתר חנות התכשיטים, סמן את האפשרויות הרלוונטיות שלך (תקציב, סוג זהב, סגנון וכדומה), בחר את הדגם, עבור אל הקופה והטבעת בדרך אליך!

5.ישנה אפשרות לעיצוב אישי לטבעת

תכשיט לכל החיים הוא תכשיט שצריך לקלוע בול – 100/100! לכן, גם במידה ומצאת טבעת שעונה על 90% מהציפיות של אהובתך, דע כי ניתן לעצב לך טבעת אירוסין בעיצוב אישי. מדובר על טבעת נדירה ומרגשת יותר, שכן אתה לא רק מעניק אותה אלא גם אתה זה שעיצבת אותה.

כתיבת תגובה