אחסון ציוד

שירותי אחסנה הינם פתרון  אם אתם לפני רילוקיישן ומעוניינים לשמור את תכולת הבית עד שתחזרו או אם אתם צריכים לעבור לדירה חדשה אבל צריכים באופן זמני לאחסן את הציוד עד שהדירה החדשה תהיה מוכנה או שהשיפוץ יסתיים, לנו יש פתרון מעולה של אחסון הציוד לטווח קצר אורך.

הציוד שלכם בידיים טובות

אחסון ציוד של הפריטים יכול להיות לטווח קצר או לטווח ארוך, למשל סחורה שקיבלתם מחו"ל ואין  לכם מחסן לאחסן אותו, למשל החלטתם על טיול של שנה ואתם רוצים לאחסן את תכולת הבית. אין זה משנה לנו מה הסיבה שהחלטתם לאחסן את  הציוד, אתם צריכים לבחור חברת שירותי אחסנה שיתן לכם את השקט הנפשי שהציוד שלכם בידיים טובות, שהוא שמור ומוגן וכל זאת גם בעלות סבירה.

 

לבחור חברת אחסנה

אחסון ציוד על ידי חברת שירותי אחסנה כוללת אחסון ציוד במחסנים ו/או במכולות. הבחירה נעשית לרוב לפי פרמטרים שונים כגון: כמות ונפח הפריטים, זמן האחסון ובתדירות הנגישות שלכם לאותם פריטים. יש שיעדיפו לשכור מחסן או לבדוק על אחסון ציוד במכולה הצמודה לעסק או לבית שלהם. חברת אחסון מקצועית תדע להעניק לכם פתרונות אחסון תוכלו לבחור בין רכישת מכולה, אחסון ציוד במכולה או לשכור מחסן.  אנשי המקצוע שלנו יסייעו לכם לבחור את יחידת האחסון הנדרשת לכם,  וזאת לאחר הקשבה ולמידה על  הצרכים שלכם ובאילו פריטים מדובר.


מאחסנים לכל תקופת זמן

לפני שאתם בוחרים חברת שירותי אחסנה לשירות של אחסון ציוד או אחסון דירה, חשוב לבדוק מספר פרמטרים שיקלו על הבחירה שלכם

בדקו מי החברה שבה אתם מאחסנים, היכן ממוקמים המחסנים, מה הניסיון שלה בתחום ומהם סוגי הפתרונות שהיא מציעה לכם. חברה מקצועית תדע להתאים לכם את המחסן המתאים לכם ותהיה בעלת קשת פתרונות.

בדקו ם תוכלו להגיע לציוד בזמן הנוח לכם, האם יש הגבלה של זמנים או שיש להודיע מראש. זאת כדי שתוכלו להמשיך ולהתנהל בחייכם בראש שקט.

בדקו מהם האמצעים שהחברה משתמשת לשמירה על מקום  האחסון. חברה מקצועית תבטיח כי הציוד שלכם שמור ומוגן. במתחם סגור עם מצלמות אבטחה, שמירה על הניקיון במקום וביטוח הציוד.

חברת שירותי אחסנה היא חברה וותיקה ובעלת ניסיון, אנו מציעים אחסון ציוד במחסנים, אחסון ציוד במכולות, מכירה של מכולות ועוד.

המכולות והמחסנים הם איכותיים, מאובטחים, ובהם תוכלו לאחסן כל ציוד שתבחרו ולפרק זמן שתבחרו.

 

כתיבת תגובה