אחת ולתמיד: איך בוחרים אולם אירועים לחתונה?

למרות שמדובר על השלב המהותי ביותר בהפקת אירוע החתונה, מדובר גם על שלב שניתן לסמן עליו V במהרה, כל עוד מבצעים אותו נכון. לפניכם, 5 טיפים מעולים שיסייעו לכם למצוא את מתחם האירועים לאירוע החתונה שלכם!

1.התמקדו על אזור בארץ

המטרה היא כמובן לצמצם את האפשרויות הקיימות, כך שתוכלו להתעניין אודות מקומות רלוונטים בלבד. לכן, הסינון הראשון שתוכלו לעשות הוא אזור בארץ: האם אתם מעוניינים להתחתן בצפון הארץ, במרכז הארץ או בדרום הארץ? כך, קל יותר להתמקד על אולמות אירועים ברחובות או על מתחמים באזור אחר בארץ.

2.גן, אולם או שילוב של שניהם?

ישנם זוגות שמגלים העדפה ברורה לגן אירועים מוריק ופורח, וגם ישנם אלו שמעדיפים את האולמות הסגורים שלרוב מעוצבים בקו מודרני יותר. שימו לב כי בעת שאתם מגדירים לעצמכם את סוג המתחם, עליכם לקחת בחשבון גם את עונת האירוע שלכם: בחורף לדוגמא, סביר כי תצטרכו לבחור במתחם שמשלב גם אולם סגור – זאת בעקבות אילוצי מזג האוויר.

3.התרשמו מהאולמות באינטרנט

לפני שאתם ממהרים לקבוע פגישה עם כל אולם שקיבלתם עליו המלצה, כדאי בהחלט שתתרשמו תחילה מאתרי האינטרנט של אותם האולמות. באתרי האינטרנט אתם חשופים למידע רב הכולל את אודות המתחם, הצוות, החוויה הקולינארית, גלריית תמונות עשירה ואפילו המלצות מזוגות. גם התרשמות מאתר האינטרנט של האולם נחשבת כפגישת היכרות, לאחריה תוכלו להחליט האם אתם ממשיכים הלאה או לא.

4.קבעו פגישה עם 5 מתחמים

זוגות מאורסים מגיעים ל-5 מתחמי אירועים בממוצע לפגישת היכרות. באינטרנט לעומת זאת, אתם נחשפים להמון מתחמים ומדלגים מאתר של מתחם אחד לאחר. סננו את האפשרויות אליהן נחשפתם, כאשר המטרה היא מיקוד. מתוך כל המתחמים השונים, בחרו את החמישה שעונים על הצורך שלכם בצורה כמה שיותר נרחבת, ואיתם תקבעו פגישת היכרות פנים אל מול פנים.

5.אז מה פעימות לבכם מספרות לכם?

בשלב זה אתם מגיעים לפגישה בנפרד עם כל מתחם איתו קבעתם. אמנם אפשר לתת לכם טיפים שונים לפגישות שכאלו, אך זוגות מספרים כי הם לא היו צריכים לעשות דבר מלבד להיות קשובים לתחושת הבטן ולפעימות לבם. עד כמה אתם מרגישים שהגעתם אל המקום הנכון, עד כמה הצוות שמלווה אתכם אדיב ושירותי ועד כמה אתם יכולים לדמיין את האירוע שלכם נחגג במקום הספציפי? שאלות אלו יסייעו לכם להבין האם מצאתם את המתחם המארח שלכם.

כתיבת תגובה