אחת ולתמיד: איפה כדאי לקנות טבעת אירוסין?

למרות שטבעת האירוסין היא היעד הסופי, כדאי בהחלט להתחיל את המסע עם בחירת חנות תכשיטים. איך בוחרים בחנות אחת מתוך אלפי חנויות הפזורות בארץ? באמצעות 5 הפרמטרים הבאים, תוכל גם אתה להתקמד בחנויות המובילות, המומלצות והאמינות ביותר!

1.בחנות המציעה כמה שיותר דגמים

ככל שהחנות מציעה יותר דגמים של טבעות אירוסין זהב צהוב, כך טוב יותר. לעתים, ישנן חנויות המוכרות דגמים בודדים, ובחירה מתוך מגוון מצומצם לעתים הופכת להתפשרות על דגם, ולא בחירה של דגם. תוכל לדעת מהו היקף הדגמים המוצע על ידי החנות באתר האינטרנט שלה, עם בדיקת הקטלוג האינטרנטי.

2.בחנות שגברים ממליצים עליה

אתה אמנם עתיד להציע נישואין בפעם הראשונה, אך היו עוד המון גברים לפניך שעשו את הצעד הגדול והמרגש. לפני שאתה בוחר את הטבעת, יהיה עליך לבחור את החנות ממנה תרכוש את הטבעת. לכן, כדאי בהחלט לגלוש בפורומים של מאורסים ומתחתנים וללקט המלצות אודות חנות תכשיטים ידועה ומומלצת. על חנות שלא מקבלת המלצות חמות, כדאי מראש לוותר.

3.בחנות שמציגה מחירים באתר האינטרנט

אמינות היא שם המשחק! לא מעט גברים מעידים כי הם חשו בחנות התכשיטים כ"גברים שבויים" – כאלו שירכשו את הטבעות בכל מחיר. ובפועל, ישנן חנויות לא אמינות המתמחרות את הטבעות במחירים שאינם הוגנים. הדרך שלך לדעת כי חנות התכשיטים מציעה מחירים אחידים לכל הגברים, בדגש על מחירים קבועים וידועים מראש, היא לבדוק אם בקטלוג האינטרנטי מופיעים מחירים. כך, ישנו תיעוד למחיר שהובטח וזהו המחיר שאתה אמור לקבל.

4.בחנות שמעניקה תעודה גמולוגית

הצעת הנישואין היא אולי הפעם הראשונה שבה תעניק לבת הזוג שלך יהלום או יהלומים. מאחר ומדובר על אירוע כל כך מיוחד ועל השקעה כספית לא קטנה, חשוב להבטיח כי תקבל גם תעודה גמולוגית. אותה תעודה מבטיחה לך כי רכשת יהלומים אמיתיים. בשוק טבעות האירוסין ישנם לא מעט זיופים, כאשר הדרך לזהות זיוף היא בין היתר תירוצים הניתנים על ידי המוכרים כי התעודה תימסר לך במועד מאוחר יותר. בלי תעודה מקורית, אל תבצע את הרכישה.

5.בחנות שמציעה רכישה אונליין

ואם אתה יכול לרכוש את הטבעת בקלות, למה שלא תעשה זאת? רכישת טבעת האירוסין אפשרית בשנת 2019 גם באינטרנט! בחר מראש בחנויות המציעות לך את חווית הרכישה אונליין – כך שתוכל לרכוש את טבעת האהבה ממקום העבודה שלך, מהסלון הביתי, מהרכבת או אפילו מחו"ל.

כתיבת תגובה