איך לא לטעות בבחירת בן זוג ולהבדיל בין התאהבות ואהבה

נערות רבות, ואפילו נשים, מבלבלות בין התאהבות לאהבה, וטועות בזיהוי.

התאהבות תמיד מגיע לפני אהבה ולא תמיד מסתיימת בזה. לרוב, זה נופל על תקופת זר-הממתקים. במקביל, זה קורה בתקופה בה יש צורך למצוא מועמדים לתפקיד הנבחר, למסע בדרך החיים המשותפת.

העיקר לא לערבב זה בזה!

במהלך התאהבות, גבר ואישה מייצרים מספר רב של הורמוני אושר – אנדורפינים. תקופה זו מכונה גם "קוקטייל הורמונלי, ששותים אך ורק דרך משקפיים ורודות".

המשמעות היא שהמאוהב לא רואה ולא שומע מה קורה במציאות. הוא רואה הכל בצבעי הקשת ואת הנבחר בלבד.

כאשר ההתאהבות עוברת, משקפיים יורדים, ומידת אחוזי האהבה בדם פוחתת, אדם מתחיל לראות הכל בצבעים אמיתיים. אומרים "משקפיים ורודים נשרו מהעיניים." וככה זה.

הדבר החשוב והחשוב ביותר בתקופה זו הוא לא למהר. תנו זמן לעצמכם ולבן הזוג שלכם. כדי להכיר יותר זה את זה – אם זה האדם הנכון או שיש לי רגשות כלפיו כי הוא מזכיר לי מישהו שאני באמת אוהב. זה יכול להיות בן הזוג הקודם איתו נפרדת לאחרונה או אהבתכם הראשונה, האליל שלכם או גבר אחר משמעותי בחיים.

תקופה זו טובה כדי להכיר טוב יותר את התקופה שבחרת. הכירו אותו טוב יותר. גלו מה הוא אוהב, במה הוא מתעניין, עובד או לומד, על מה הוא חי, איך הוא חי ואצל מי. מה אוהב ומה לא. הכירו את סביבתו. חברים, משפחה וקרובים שלו.

אני מבטיח לכם שתלמדו הרבה דברים מעניינים על הנבחר שלכם, אם תלמדו להקשיב, לשמוע וגם פשוט מלהסתכל. די בכך כדי להבין אם אדם זה מתאים לכם או לא או התאהבתם בו או בדמיון שלכם.

אבל הדבר החשוב ביותר הוא שלא תמלאו תפקיד של מישהו אחר – תהיו עצמכם!

כן, בדיוק!

אחד הפחדים הגדולים ביותר והשאלה הנפוצה ביותר בקרב הרבה נשים ונערות – "מה אם הוא לא יאהב אותי? איך להתנהג?"

באופן טבעי! הדרך בה אתם מתנהגים בחיים. אחרי הכל, אתם הולכים לבנות מערכת יחסים עם אדם זה, ואולי גם לשארית חייכם או לחלק מהם.

שאלה נוספת שעולה "איך למצוא את האדם היחיד והיקר שלם?"

לא תמצאו, אם אתם משחקים את תפקיד של מישהו – מי שאינכם בחיים.

איפור שזעזע את הרשתות החברתיות. "הופכים כל אדם רגיל לכוכב מהשער של מגזין אופנה!" וידאו הדרכות איפור.

לא, הכוונה לא שנשים ילבשו לדייט את מה שהן לובשות בבית או להסתובב עם פנים לא רחוצות. כוונת המשורר היא שהדימוי יהיה מטופח, אבל טבעי וקרוב ככל האפשר לטבעי שלכם. כלומר, האיפור צריך להדגיש את היופי הטבעי, ולא להיות הצבע הצבאי של האמזונות שיצאו לצוד את הזכר. גם המראה החיצוני צריך להיראות טבעי.

אם אתן רוצות למצוא את גבר אמיתי, חפשו אותו במצב של "זאת אני". אחרת, את מסתכנת לא למצוא אותו. הרי הוא לא בחר בך, אלא את הדימוי שיצרת.

KarinL3548

רשת הכרויות חברתית פייט

כתיבת תגובה