איך מחלקים את הפקת האירוע בין החתן לכלה?

המון זוגות במטרה לחסוך זמנים לאורך הפקת האירוע, בוחרים לחלק את המטלות השונות. במרבית המקרים? הכלות לוקחות על עצמן את חיפוש הספקים, בעוד הגברים הם אלו המנהלים את התקציב ומנהלים משא ומתן עם נותני השירות הנבחרים. מה עליכם לעשות ביחד בכל מקרה? לסגור גן אירועים במרכז ולהכין במשותף את רשימת המוזמנים:

 

הכלות: בחירת הספקים:

 

לא שהחתנים לא מעורבים, אלא שנדמה כי הם מעדיפים להשאיר את מלאכת בחירת הספקים לכלות. מרבית הנשים אוהבות מאד את ההתעסקות באירוע החתונה, כאשר העיסוק העיקרי הוא כמובן מציאת נותני השירות השונים – מהדיג'י ועד ספק האטרקציות. בחירת הספקים מבוססת על ליקוט קפדני של המלצות באינטרנט, שיחות היכרות בטלפון ולבסוף פגישות אישיות בהן תוכלו להכיר מקרוב את נותני השירות השונים. כמה זמן אמור לקחת תהליך שכזה? החל מחודש ועד חצי שנה – הכל בהתאם לפרק הזמן שיש לרשותכם.

 

החתנים: התמקחות על מחירים

הפקת האירוע הינה הפקה שאמורה להתחלק שווה בשווה בין החתנים ובין הכלות. למרות שאמורה להיות חלוקה שווה בנטל, כדאי שתגדירו במה כל אחד מכם טוב במיוחד ושהוא יתרכז בחלק זה. עבור הכלות כאמור, חיפוש הספקים הינו קל, בין היתר מאחר ומרבית הכלות כבר סייעו לחברות שלהן בעבר בתהליך דומה כך שהן כבר יותר מנוסות. הגברים לעומת זאת יכולים לנהל את המשא ומתן על המחירים, אופי הדילים והתגמשות לגבי הבקשות שלכם אל מול הספקים. מובן כי במידה ותרצו, תוכלו לתמוך אחד בשניה לאורך כל שלב ושלב.

 

מה עושים יחד? בחירת מתחם אירועים, רשימת מוזמנים:

 

למרות שהאידיאל הוא שתעברו כל שלב ושלב ביחד – מחיפוש אחר הספקים ועד שלבי המשא ומתן, עדיין תוכלו להגדיר משימות שיש על כל אחד לבצע במטרה לייעל זמנים. כך או כך, כדאי שתדעו כי ההמלצה הברורה היא לחפש את מתחם האירועים במשותף. אחד מכם לא ירצה להתפשר על טיב המתחם, כך שכדאי להציע אפשרויות ולהגיע לפגישות עם מתחמי האירועים יחד. בנוסף, גם רשימת המוזמנים הינה שלב שכדאי לעבור יחד – גם מבחינה פונקציונאלית וגם בעיקר כי מדובר על חוויה חד פעמית שתעניק לכם את הטעם הייחודי של אירוע החתונה.

כתיבת תגובה