איך ממשיכים להעניק תכשיטים אחרי טבעת האירוסין?

טבעות אירוסין זולות

טבעת האירוסין מייצגת שיא: שיא האהבה, הרומנטיקה ושיא ההשקעה. ההשקעה בטבעת לא באה לידי ביטוי רק בחיפוש מתמשך אחר הדגם המושלם, אלא גם בהשקעה כספית גדולה שבסופו של דבר מפתיעה מאד את מי שמקבלת אותה. השאלה הגדולה: אחרי רף גבוה כל כך שהוצב, איך ממשיכים להעניק תכשיטים במתנה?

המעמד של טבעת האירוסין: תכשיט לכל החיים:

בחנות התכשיטים הגברים חושבים על דבר אחד בלבד: להעניק טבעת אירוסין בורסה לא פחות ממושלמת! רגע אחרי שהם יוצאים מחנות התכשיטים הם תוהים איך הם אמורים להמשיך ולהעניק תכשיטים לבת הזוג שלהם, ובצדק. טבעת האירוסין הינה טבעת בעלת סטטוס יוקרתי, היא תכשיט לכל החיים ומעניקים אותה בשיא הרומנטיקה והאהבה. האם ניתן להתחרות עם תכשיט שכזה בהמשך החיים? לא תמיד צריך להתחרות איתה – מה שמבסס את הסטטוס היוקרתי שלה אף יותר.

הטבעת הציבה רף גבוה? לא צריך להתחרות בו:

אכן, טבעות האירוסין לא מרהיבות רק בנראות שלהן, אלא שהן גם מייצגות אירוע מרגש וחד פעמי בחיים האישיים שלכם. הנטייה לנסות ולהתחרות עם הטבעת אינה נכונה, וצריך פשוט לתת לה את המקום המכובד שלה. הענקת תכשיטים בהמשך החיים המשותפים שלכם מייצגת אקט רומנטי, מקרב ולבבי, והיא אכן מתאימה במגוון רחב של אירועים: כמתנת יום הולדת, כמתנה ביום האהבה ולעתים כמחווה רומנטית גם בימי השגרה. ניתן להעניק מניפה רחבה של תכשיטים – החל מזוג עגילים, דרך צמיד ועד שרשרת.

תכשיט לא חייב להיות בהכרח עם יהלום:

היהלום הראשון שהמון נשים מקבלות מבן הזוג שלהן הוא בהצעת הנישואין – מה שיוצר את אפקט ההתרגשות הגדול ביותר. ההשקעה בטבעת הינה השקעה גדולה מבחינה כספית, ולא כל הגברים יכולים להרשות לעצמם להעניק תכשיטים בסדר גודל שכזה דרך קבע. האמת היא שלא כל תכשיט צריך להיות משובץ ביהלומים, ובטח שלא צריך להעניק תכשיט יוקרתי כל כך עם כל מחווה שאתם עושים. ישנם תכשיטים נפלאים שיכולים לשמח, להפתיע ולהחמיא גם ללא נוכחות יהלום, כך שכדאי לקחת גם נתון זה בחשבון – מה שאמור להפחית את החשש והלחץ בצורה משמעותית.

כתיבת תגובה