איך מתמודדים עם ההתרגשות לקראת אירוע המצווה?

המון פעמים נדמה שההתרגשות הגדולה לקראת אירוע המצווה שייכת לילדים החוגגים. בפועל? לא אחת ההורים הם אלו שנרגשים, עד לכדי מצב שהם מרגישים מוצפים ומתקשים לארגן את האירוע כנדרש. אז ראשית, חשוב לדעת כי ההתרגשות הינה טבעית – לא בכל יום חוגגים אירוע מצווה. בנוסף, ישנם לא מעט דברים שתוכלו לעשות על מנת להקל את ההתרגשות הגדולה ופשוט ליהנות מהדרך!

 

מארגנים את האירוע בשיתוף פעולה:

 

הדבר הראשון שתוכלו לעשות הוא לעבוד בשיתוף פעולה עם ילדכם. מעבר לכך שמדובר על דרך נפלאה ומקרבת שתוכלו לעשות עם ילדכם החוגג, הרי שתתפלאו המון פעמים לגלות כי ילדכם יהיה זה שירגיע אתכם. בעת שאתם מתכננים יחד אירוע בר מצווה בכותל, יש לכם שותף נוסף לדרך שמעלה אתכם רעיונות, מכניס את הדברים אל תוך פרופורציות ומסייע לכם בכל ההכנות. כמו כן, זיכרו תמיד כי גם נציגי חברת ההפקה שמולה אתם עובדים, אחראים ל-90% מארגון האירוע.

 

בוחרים בחברת הפקה מקצועית:

 

אירוע בכותל תוכלו לארגן בצורה עצמאית, עם חברה חסרת ניסיון או עם חברת בעלת ניסיון רב בהפקה של אירועים שכאלו. אירוע בר המצווה הינו אירוע חד פעמי שלא יחזור על עצמו, כך שיש לכם דרך אחת לחגוג אותו: על הצד הטוב ביותר! בחרו מראש בחברת הפקה שקיבלתם עליה המלצות, כך שתוכלו להיות בטוחים מעל לכל ספק כי הפקדתם את האירוע החשוב ביותר של ילדכם בידיים מקצועיות. חברת ההפקות תדאג לכם לכל הנדרש, כך שאתם תוכלו ליהנות מההתרגשות הנעימה.

 

עושים את מסלול האירוע כשבוע לפני:

 

המון פעמים מפגש עם סיטואציה מרגשת או מלחיצה יוצר הקלה גדולה מאד. חשוב לזכור כי אירוע בר המצווה לא מלחיץ אתכם, אלא פשוט מרגש אתכם עד לכדי מצב שאתם לא יכולים לחכות לו. אחת הדרכים להתמודד עם ההתרגשות היא להגיע אל מסלול האירוע כשבוע לפני החגיגה הגדולה. כך, אתם יוצרים מפגש ראשוני עם לוקיישן האירוע בכותל, מה שאומר שבעת שתגיעו אליו פעם נוספת, תחושו נינוחים יותר – זאת מאחר ותחושו כי אתם נמצאים במקום מוכר לכם.

 

הזכירו לעצמכם: אירוע של פעם בחיים!

 

גיל 13 הוא גיל משמעותי וחשוב בחייהם של הילדים היהודים, כך שההתרגשות שלכם ברורה לחלוטין. זיכרו תמיד ליהנות מהדרך – היא חשובה לא פחות מהיעד הסופי. עבדו בשיתוף פעולה עם ילדכם הנרגש ועם צוות ההפקה – אלו חווית של פעם בחיים שילוו אתכם לחיים שלמים.

כתיבת תגובה