איך ניתן להפוך טבעת אירוסין פשוטה לטבעת מעוצבת?

טבעות אירוסין קלאסיות

במידה רבה, הבחירה בטבעות האירוסין הקלאסיות היא הבחירה ללכת על הבטוח. בעוד ישנו מגוון רחב של טבעות מעוצבות וייחודיות, ישנן גם הטבעות המשדרות נראות אלגנטית, סולידית ופשוטה יותר. דעו כי הבחירה שלכם בטבעת קלאסית לא אומרת כי היא בהכרח לא תהיה מעוצבת, אלא ליהפך. ניתן לשמור על קווים קלאסים ולשזור בטבעות אלמנט עיצובי שידגיש אותן. טבעות אירוסין קלאסיות עם טאץ' עיצובי – ככה עושים את זה!

 

גם טבעת קלאסית יכולה להיות מעוצבת!

הבחירה של גברים בטבעות הקלאסיות די מובנת: מדובר על בחירה בדגמים שכבר הוכיחו עצמם – הם ריגשו נשים ובעיקר גרמו לגברים לשמוע תשובה חיובית להצעה שלהם. הטבעות הקלאסיות עטופות במראה מאד פשוט ונייטרלי, כאשר במרבית המקרים מדובר על טבעות המשובצות ביהלומים במרכזן – מה שמוכר בשם "טבעת סוליטר". איך תוכלו בכל זאת להפוך את הטבעת למעוצבת יותר?

 

שיבוץ יהלומים על גבי הטבעת

טבעת האירוסין שתעניקו לאחת שלכם תוכל עדיין לזכות בתואר "טבעת קלאסית" גם אם תשבצו אותה ביהלומים. במקום להסתפק ביהלום אחד במרכז הטבעת, יהיה ניתן לשלב גם מסביב לטבעת עצמה יהלומים קטנים שיהפכו אותה לנוצצת יותר, נחשקת יותר ומיוחדת הרבה יותר. בעת ששומרים על קו בוטיקי ועדיין, גם עם שיבוץ של היהלומים אפשר לקרוא לטבעות אלו טבעות אירוסין קלאסיות.

 

חיתוך היהלומים במגוון דרכים

כמו כן, אל תשכחו כי היהלום שמשלבים במרכז הטבעת יכול להגיע במגוון רחב של חיתוכים. החיתוך הקלאסי הוא כמובן החיתוך העגול, כאשר זה הפופולארי ביותר אחריו הוא חיתוך האובל. יחד עם זאת, תוכלו להפוך את הטבעת הקלאסית שאתם רוצים להעניק למעט מעוצבת יותר באמצעות שילוב יהלומים מרובעים, בצורה של טיפה ואפילו של לב.

 

בחירה נכונה של סוג הזהב

ולבסוף, עליכם ליצור את השידוך בין היהלום ובין סוג הטבעת: זהב לבן או זהב צהוב. טבעות אירוסין קלאסיות יכולות להיות מבוססות על כל אחד מסוגי הזהב, כאשר הבחירה בסוג הזהב היא הבחירה שאתם צריכים לעשות בהתאם לטעמה האישי של האחת שלכם.

כתיבת תגובה