איך נמנעים מלחץ מיותר לאורך הפקת האירוע שלכם?

חתונה קטנה

ארגון אירוע החתונה שלכם אמור להיות הרגע של חייכם: עבודה אינטנסיבית, מלכדת ומגבשת לקראת האירוע שיהפוך אתכם ממאורסים לזוג נשוי. הבעיה הגדולה היא שהפקת אירוע חתונה קטנה שאמורה להיות מהנה ומגבשת, הופכת לעתים להיות מלחיצה, כך שהטעם הרומנטי נפגם ואתם מוצאים עצמכם מתוחים. רגע לפני שגם אתם צוללים עמוק לקראת ארגון האירוע שלכם שנערך עם EAST, לפניכם טיפים מובילים לשמירה על שלווה ורוגע לאורך כל הדרך.

 

אל תפסיקו להזכיר לעצמכם איזה אירוע אתם מארגנים יחד

הדבר החשוב ביותר הוא להזכיר לעצמכם לקראת איזה אירוע אתם עובדים: אירוע החתונה שלכם! המון פעמים זוגות שוכחים ליהנות מהדרך, כאשר במקרה הזה הדרך מגלמת בתוכה לא מעט רגעים מרגשים כמו הרגע בו אתם מוצאים את מתחם האירועים שלכם, הרגע בו אתם מבינים כי סיימתם לבנות את רשימת נותני השירות, השלב בו אתם שולחים הזמנות לאורחים והערב בו אתם מגיעים אל ערב הטעימות. גם עם הפקה של חתונה קטנה, מחכים לכם לא מעט רגעים גדולים…

 

לו"ז מסוד ודו"ח הוצאות: דעו לקראת מה אתם הולכים

אחת הסיבות שגורמות ללחץ ומתחים מיותרים היא ההתעקשות שלא לתעד את כל ההוצאות שלכם. שימו לב כי בעוד ישנם מנהלי אירועים שרק ימליצו לכם על דו"ח מסודר, מנהלי האירועים של EAST ממליצים לכם בחום – ערכו גם אתם דו"ח הוצאות מסודר והגדירו תקציב לאירוע. בעת שיהיה לכם תקציב מוגדר, תוכלו לחלק אותו באופן שווה בין כל נותני השירות, כאשר תוכלו בכל שלב עם הצצה בדו"ח שלכם להבין היכן אתם עומדים בייחס לתקציב העומד לרשותכם. בעת שאתם יודעים לקראת מה אתם הולכים, אתם נמצאים בשליטה. במידה ולא? תחושו בחוסר ודאות.

 

חלקו משימות וכך תעבדו פחות ומהר יותר

הפקת אירוע כמו חתונה חייבת להיות הפקה "חסכונית" מבחינת זמן. בעת שתעשו את כל המוטל עליכם יחד, אתם למעשה עובדים בצורה שאינה חסכונית. הסיבה? אתם כוח עבודה כפול שבמקום לעבוד על משימות נפרדות עובד על אותן המשימות באותו הזמן. כך, יוצא שהפקת האירוע שלכם הופכת ארוכה יותר, וכך אתם חשים בלחץ שלא תספיקו לעשות הכל. על כן, חלקו ביניכם משימות: אחד מכם ישלח הזמנות, בעוד השני יתנהל אל מול נותני השירות ויחתום איתם על הסכמים שונים.

 

שתפו את המשפחה הקרובה והחברים הטובים

והדבר החשוב ביותר הוא לזכור שאתם לא לבד! הידיעה כי זמינים לכם דרך קבע בני המשפחה והחברים הטובים אמורה להרגיע אתכם. אירועים כמו אירועי חתונה הינם אירועים שנרתמים להפקתם כל הקרובים אליכם, כך שכל עזרה שתבקשו תיענה בחיוב על ידי האנשים הקרובים אליכם ביותר. קחו אוויר, עצמו עיניים ודמיינו את האירוע שתמיד חלמתם עליו – אתם עובדים קשה בכדי להגשים את חלום האהבה שלכם.

כתיבת תגובה