איך קרה ובשנת 2019 גברים מוותרים על טבעת אירוסין?

עבור מרבית הגברים והנשים הצעת הנישואין עם טבעת האירוסין אינה שאלה. עם זאת, ניתן לשמוע לעתים סיפורים על הצעות נישואין שלא נכללה בהם טבעת האירוסין. גברים יקרים, בשנת 2019 – גם בתקופה של העצמה נשית, מחאות ה-ME-TOO ורצונן של נשים להפגין את כוחן – יש לטבעת האירוסין מקום, ומקום מרכזי.

נשים רוצות שוויון, וגברים לא ממש מבינים את הכוונה

יותר ויותר נשים מביעות ללא כל חשש את הרצון שלהן לשיוויון, לפתח קריירה, להיות נשים עצמאיות וחזקות ובעיקר לא להיות תלויות בנוכחותה של צלע גברית. לעתים, הגברים מפרשים את רצונן של הנשים בצורה קיצונית מדי, ובעיקר בצורה לא נכונה. טבעת האירוסין אינה קשורה למהפכות מגדריות, הפגנות פמיניסטיות או כל מניפסטים אחרים. אין אישה שלא תרצה לקבל מאהובה טבעת אירוסין. מדובר על מסורת ארוכת שנים, המוכרת לתרבויות רבות.

כשאתה מוותר על טבעת האירוסין בהצעת הנישואין, אתה מוותר על הגשמת חלום לאהובתך. הטבעת בעלת תפקיד סימבולי – כאשר מטרתה היא להפגין כוונות טהורות, אהבה אמיתית וכנה ורצון לצעוד יחד אל עבר חיים משותפים.

אהבה אחת, טבעת אחת – טבעת הנישואין

כמו כן, לעתים טבעת אירוסין זהב לבן לא נרכשת להצעת הנישואין פשוט מאחר וכך החליט הגבר. ישנם לא מעט גברים שלא מאמינים ברעיון של טבעת אחת המיועדת לאישה, אלא ברעיון של 2 טבעות – טבעות הנישואין. גם לקבוצת גברים זו חשוב להזכיר: טבעת האירוסין היא תכשיט סימבולי שאמור לסלול את הגשר בינך ובין אהובתך.

מדובר על סטנדרט שקיים כבר שנים רבות, וברגע ששוברים אותו גם נוצרת אכזבה. כל אישה תרצה לספר את סיפור האהבה שלה, בדגש על סיפור הצעת הנישואין כשבשיאו – טבעת האירוסין. ישנו מקום גם לטבעות הנישואין, אך הן לא מחליפות בשום אופן את הצעת הנישואין עם הטבעת.

אל תשבור לאהובתך את החלום: טבעת האירוסין היא MUST

תמיד תוכל לבחור בהצעת נישואין אינטימית ופשוטה יותר או בחתונה ששונה מנוף האירועים "המסורתי". עם זאת, טבעת האירוסין היא לא שאלה – אלא שהיא סימן קריאה. כל אישה, ללא יוצא מן הכלל, רוצה להרגיש מחוזרת, נאהבת וכזו שאכן ראויה לטבעת אירוסין יוקרתית.

עומדת לרשותך הזכות לבחור בטבעת צנועה יותר, סימבולית יותר ופשוטה יותר – אך בשום אופן לא שמורה לך הזכות לוותר על טבעת האירוסין במעמד ההצעה.

כתיבת תגובה