איך תשיגו אימונים אישיים במחירים זולים יותר?

אם יש דבר שלא באמת ניתן להתפשר עליו הוא על טיב האימונים שאתם מבצעים. הדרך הטובה והבטוחה ביותר להתאמן היא ללא כל ספק באמצעות אימונים אישיים, כאשר לא אחת ישנם אלו המוותרים עליהם בעקבות עלות שלא תמיד נוחה לכולם. לשמחתכם, יש יותר מדרך אחת להוזיל את עלות האימון:

 

גם אימון קבוצתי יכול להיות אימון אישי

הדרך הקלה ביותר להוזיל את עלות חבילת האימונים היא עם ההחלטה כי אתם לא מתאמנים בפורמט של מאמן על מתאמן, אלא בפורמט של מאמן על קבוצת מתאמנים. המון מתאמנים שואלים ובצדק, מה הטעם להתאמן בפורמט שכזה ומדוע לא להעתיק את האימון כבר לחדר כושר. אם כן, ישנו הבדל מהותי מאד בין סוגי האימונים: אימון קבוצתי עם מאמן כושר הינו אימון הכולל את מספר המתאמנים המקובל עליכם – כך שהאימון יכול להתנהל אל מול שלושה מתאמנים או אל מול חמישה מתאמנים. האיכויות של האימון האישי הכוללות את תשומת הלב, התאמת תכנית אישית והחדרת המוטיבציה, נשמרות גם באימון זה.

 

אימון זוגי לחיזוק הגוף והרומנטיקה

מחיר מאמן כושר אישי יכול להיות עבורכם זול יותר גם בעת שאתם מחליטים להתאמן בזוג. האימונים הזוגיים כיום הינם שכיחים מאד, כאשר המוטיבציה לבצע אותם היא בעיקר הרצון שלא להתאמן לבד. בעת שאתם מתאמנים בזוג יש לכם לא מעט יתרונות – החל ממוטיבציה שאתם מעניקים אחד לשניה, דרך זמן איכות משותף ועד האפשרות להוזיל את עלות האימון. בעת שכל אחד מכם יתאמן בנפרד, הרי שתצטרכו לשלם על שני אימונים אישיים. מנגד, אימון זוגי חותך לכם בעלויות.

 

התאמנו עם מאמן בתחילת דרכו

פורמט האימון הינו דרך אחת לחסוך בעלויות האימונים, וישנה דרך נוספת שתאפשר לכם להתאמן יותר בזול: מאמן צעיר. בעוד המאמנים בעלי השם גובים מחירים גבוהים יותר שכן הם מנוסים יותר, הרי שהמאמנים בתחילת דרכם שסיימו את לימודיהם מחפשים מתאמנים לאמן אותם, באמצעותם הם יוכלו לצבור את הניסיון שלהם. עבור שניכם מדובר על דיל מושלם: הם מעניקים לכם מחיר נמוך יותר ואתם אלו שבזכותם הם צוברים ניסיון.

 

כתיבת תגובה