אירוע משפחתי


הילד הראשון בדרך? מתכננים אירוע משפחתי בלתי נשכח וקשה לכם להבין מה הצעד הראשון?

ארגון אירועים הוא לא משימה קלה. כל אירוע מורכב מחלקים קטנים, כאשר כל אחד מהם מחייב תשומת לב יחודית. בסוף המסלול הכל משתלם, בגלל שאתם יצרתם את המסיבה של השנה!

מה אתם יודעים על מיתחתנים? בואו להכיר כל מה שאתם צריכים ללמוד על ארועים.

רוצים להחשף למידע על ארגון אירוע שיזכר לדורות? קיימים פרמטרים שונים אותם צריך לקחת בחשבון בעת תכנון ארוע: כמות המוזמנים, די ג'י, אוכל ומשקאות, מראה האולם, לבגדים לאירוע, תיעוד האירוע וכולי. על כל אלו נעבור כאן בטקסט.

מקוואות בתל אביב זה מקום טוב להתחיל בו

מקום לאירוע – אם אתם רוצים מקום מרשים למפגש שלכם, עליכם לא לשכוח כמה דברים חשובים: מה סוג האירוע, האקלים, איזור המגורים של המוזמנים וכמה אנשים יגיעו לארוע. מה המקום האידאלי לארוע שלכם? גן, אולם ארועים, מה עם אירוע בים? אולי הכי כיף לערוך אירוע ביתי? אסור לכם להחפז לפני סגירת חוזה עם אולם או גן, האם המקום בוודאות ממלא את כל הצרכים של הארוע?

שירותי הסעדה – לא אפשרי להפיק אף ארוע ולא לקחת בחשבון את השרותי הסעדה. בדקו כי הגן מספק מגוון מאכלים שמוצא חן בעינכם. אולי אתם מעדיפים לדאוג לשירותי ההסעדה בעצמכם, על ידי השכרת שרותים של חברת מזון לאירועים שהכרתם בעבר. בוודאי, אם משפחתכם שומרת כשרות, בדקו שהמקום מחזיק את כל האישורים הדרושים.

משקאות – ברמנים ואלכוהול יוכל לבוא מתוקף שרותי גן או אולם הארועים או בשירות חיצוני. עלות שרות הבר מושפעת מאיכות המשקאות, הסוגים, מאפייני ההגשה וכל התוספת האחרות שתרצו.

חליפה ושמלה – הביגוד נתון לאופי שלכם. בגדים לארועים הם סיפור יקר, שלפעמים אפשר לעקוף. חשוב לקחת בחשבון המאורע הוא חד פעמי ולאו דווקא תהיה לכם אפשרות ללבוש את הבגד אחרי סיום האירוע. בדקו את האפשרות להשכרת בגדים לארועים. ניתן לתפור בגד יחודי, לחסוך כסף על בגד ממותג ויקר. נסו להסתכל אולי קיים לכם פריט לבוש לא פחות מרשים או אפילו לבדוק את האפשרות לרכוש ברשת.

עיצובי האירוע – מהות האירוע; אולמות וגני הארועים נותנים מספר אופציות לעיצוב. אין סיבה להתפשר על התחושה המיוחדת שאתם רוצים להשרות.

דיג'י – מוזיקה היא עמוד השדרה של המסיבה שלכם תקליטן או להקה, העיקר שיהיה שמח. אם הטעם המוסיקלי שלכם לא במיין סטרים, אל תתעלמו מהעובדה שלא כל האורחים יעריכו את זה ויש לשמח את כל האורחים בארוע.

צלמים – כל שמחה גדולה מוכרח להיות מתועד, רצוי בידי צוות של מקצוענים. נהוג גם לצלם את ההכנות הקודמת לארוע ועוד תמונות חגיגיות. אל תשכחו לצלם את החגיגות גם בצילום וידאו.

חושבים על לארגן את ארוע העשור? רוצים לדעת עוד על תחום האירועים? קראו כאן לכל המאמרים, החידושים החמים והטיפים הכי שווים לשמחה הגדולה שלכם.

כתיבת תגובה