בוק בת מצווה צילומי חוץ או סטודיו

בוק בת מצווה צילומי סטודיו או צילומי חוץ

מזל טוב הנסיכה שלכם היגיע לגיל מצווה אתם צריכים עכשיו לעשות צילומי בוק בת מצווה , יש לכם את ההכנות של אירוע ואפילו מצאתם את הצלם שיעשה לכם את בוק בת מצווה שלכם, אתם יודעים פחות או יותר את מידות האלבום שיהיה לכם, אבל עדיין יש משהו חסר, אתם עדיין לא יודעים את קונספט הצילום, ואיפה בדיוק לעשות את בוק בת מצווה שלכם, אם זה בסטודיו או צילומי חוץ. כביכול האפשרויות הם מועטות זה או שצילומי חוץ או שצילומי סטודיו או את שתיהם, במידה אתם רוצים להשקיע מאוד. אבל איך לצלם בסטודיו ואיפה בדיוק לעשות את צילומי החוץ זה כבר סיפור אחר עם הרבה אפשרויות.

בחירת צלם:

כמעט כל צלם עושה היום בוק בת מצווה עם זה צלם חתונות שעושה גם צילומי טראש דרס, צלם אירועים, צלם שמתעסק בעיקר עם בוקים לילדים, צלם סטודיו, וכד'. אתם פשוט רק צריכים לבדוק מי מתאים לכם.

נתחיל עם הסברים על כל אחד מיהם ועל היתרונות וחסרונות שיש לכל אחד מהם.

צילומי סטודיו

בניגוד להרבה צילומים שאני עושה, ששם לא ניתן לצלם בסטודיו כמו צילום חתונה ובטח ובטח לא ניתן לצלם צילומי טראש דה דרס בסטודיו' בוק בת מצווה אפשרי בהחלט ולפעמים גם רצוי. בצילומי סטודיו יש תמיד משהו מיוחד בצילומים, ההרגשה של תמונות קטלוג מקצועיות, האפשרויות המגוונות עם התאורה ויצירת אוירה, הנוחות, אביזרים וכד'. כאמור לא צריך להזכיר את עניין מזג האוויר. בוק בת מצווה בסטודיו תמיד היה קיים ואף פעם לא יתיישן במיוחד שעכשיו מנסים לשדרג את זה עם כל מני אביזרים חדשניים ואופנתיים כמו מתקן דמוי אופנוע, עמדות דימוי דיג'יי וכד' אך לפי דעתי כצלם זה דבר מיותר שכן אין יותר יפה מצילומים נקיים שגם נותן יותר תחושה מקצועית לתמונה.

בוק בת מצווה צילומי חוץ

אני שעושה את רוב צילומי בתפקיד צלם חתונות ואופנה מתחבר מאוד לצילומי חוץ, האפשרויות רחבות יותר ומגוונות יותר שכן לכל לוקיישן יש את החוק שלו ותמיד אפשר להוסיף את העניין של הטעם וההעדפה לצילומים, תזמון נכון של מזג אויר עם שעת הצילום (לקראת שקיעה או הזריחה) יביא לכם תמונות מנצחות. גם האפשרויות העריכה רבות יותר. אך בניגוד לצילומי חתונה או צילומי טראש דה דרס שבהם לא ניתן לשנות את תאריך יום הצילומים, בצילומי בוק בת מצווה אתם כן יכולים. אחרי הכל  אתם צריכים את הבוק בת מצווה ליום האירוע ועשים את זה כחודש בערך לפני האירוע וזה לא משהו שלא ניתן להזיז יום או יומיים.

יתרונות צילומי סטודיו

  • אין תלות במזג אויר או בעונה.
  • תחושה של תמונות שער וקטלוגים.
  • אפשרויות רחבות יותר בשליטה על האור.
  • נוחות.

יתרונות צילומי חוץ

  • לוקיישנים רבים.
  • תזמון נכון של שעה ומזג אויר יצור תמונה יפה מאוד שלא ניתן לעשות בסטודיו.
  • מגוון רחב יותר של אפשרויות צילום.
  • התחברות לטבע, להתאים את האופי ללוקיישן .

יש עוד יתרונות ו חסרונות לכל אחד מהדברים, אבל כאן ציינתי את החשובים ביותר כל השאר קשורים כבר להעדפות  אישיות ושיקולים כאלה ואחרים.

כל שנשאר לכם זה לעשות זה  את השיקולים שלכם  לגבי העדיפות

kobian

צלם חתונות ואירועים מאוד אוהב את תחום הצילום כול הקשור עליו

כתיבת תגובה