בניית אתר לעסק שלך – כל מה שצריך לדעת

בניית אתר לעסק שלך – כל מה שצריך לדעת

עוד לפני כמה שנים היו בעלי עסקים, שחשבו שאין צורך בנוכחות וירטואלית של העסק, זאת אומרת שרין צורך בהשקעה בבניית אתר לעסק. היו לזה כמה סיבות: זה יקר, מי צריך את זה, נשקיע באתר ומה הלאה? רק מיועוטים מהם חשבו אחרת, וכבר אז הבינו היטב לאון נושפת רוח.

כיום כמעט ולא תמצאו עסקים גדולים, שלא מצוגים ברשת. גם לא סוד שיותר ויותר אנשים מבלים שעות מול המסכים. היום ניתן למצוא את רב המידע בעזרת מר גוגל, ואת רב שעות של המתנה במשרד כזה או אחר אפשר להחליף בכמה דקות בהקלדה מהירה על המחשב.

אבל בואו נחשוב, שלא רק עסקים קטנים חייבים נוכחות אינטרנטית אלא גם קטנים ובינוניים. אפילו מכולת שכונתית, שיש לה אתר יכולה להרוויח מכך. ישר נשאלת השאלה:"איך בדיוק?" התשובה מאוד מאוד פשוטה, כמה פעמים בימי שישי היה חסר דבר או שניים ולא ידעתם האם המכולת עדיין פתוחה, או לחלופין רציתם לשואל אם יש דבר ספיציפי במלאי לפני שאתם קופצים לאותה מכולת ואז מתחילים לברר מספר טלפון של המקום. זה רק שתי דוגמאות לכך שאם היה אתר באינטרט אפילו הכי פשוט, את כל השאלות האלו יכולתם לפתור בשנייה.

פעם לפני הרבה זמן, בניית אתר לעסק זה באמת הייתה השקעה לא קטנה ולא היה הרבה מבחר. היום הכל השתנה, יש מגוון רחב של אפשרויות מבנייה עצמית של האתר ועד להשכרת שירותי חברה מקועית. כמובן גם המחיר משתנה בהתאם. אתם יכולים לבנות אתר כמעט ללא עלות בעזרת מדריכים מגוון שזמינים ברשת, אתם יכולים להירשם לקורסים בניית אתר וורדפרס לבעלי עסקים ולבנות אתר מוציין, אתם גם יכולים לפנות לבונה אתרים במשרד ידוע או פרילנסר רק מומלץ שתדעו מה כולל התהליך. שלב הראשון אפיון ובחירת יעד של האתר, שני – בחירת עיצוב וצבעים, שלישי רכישת חבילת אחסון אתרים ודומיין, רביעי – העלת אתא לאוויר. כמובן שכל השלבים הללו מורכבים מעוד כמה, אבל עיקרון ברור.

אל שתכחו הזמנים השתנו. תעשו שיעורי בית, תחפשו בגוגל מתחרים, תסתכלו מה הם עושים. תחשבו מה אתם רוצים מהאתר, האם אתם רוצים להציג מוצרים חדשים באתר ולספר עליהם, או אתם רוצים אתר חנות, או אולי אתם חשבתם להציג  באתר המלצות  שונות (יכול להתאים לאנשי מקצוע). עכשיו כאשר קיבלתם חוט מחשבה, תתחילו בעשייה ושיהיה בהצלחה לכולם.

 

כתיבת תגובה