בקלי קלות: כך תהפכו את החתונה למתאימה לילדים

אופי האירוע שלכם יקבע על פי הרצונות וההעדפות שלכם – כאשר אין דבר נכון או לא נכון, אלא יש את מה שמתאים לכם. במידה וגם אתם מעוניינים לחגוג את אירוע החתונה עם קהל של ילדים, עליכם לזכור כי מדובר על קהל שצריך להתאים לו פתרונות מיוחדים: החל משעת האירוע, דרך ארוחות מתאימות ועד כסאות תינוק במקרה בו מתארחים הורים טריים. 

במקום אירוע ערב, אירוע צהריים

הדרך הקלאסית והפשוטה ביותר להפוך את האירוע שלכם לאירוע "ידידותי" לילדים, היא לחגוג אותו בצהריים. עד לפני מספר שנים חתונות ביום שישי נחשבו לטאבו, אך כיום מדובר על יום נחשק במיוחד לחגוג בו את האהבה שלכם. כל עוד רשימת המוזמנים שלכם כוללת לא מעט אחיינים וילדים של חברים טובים, כדאי לקחת בחשבון את האפשרות להעתיק את האירוע משעות הערב, אל הצהריים.

מה יוצא לכם מזה? 

  • הילדים יכולים ליהנות באירוע
  • ההורים לא לחוצים לחזור הביתה
  • במרבית המקרים, יום שישי מוצע במחיר נוח יותר

ארוחות ילדים – גם במתחם האירועים

אחד הדברים המזוהים ביותר עם אירועי החתונה הוא כמובן האוכל. אז למרות השפע הרב שמציע לכם אולם אירועים במרכז בו אתם עתידים להתחתן, עדיין כדאי לקחת את הילדים בחשבון. כל עוד מגיעים אל האירוע ילדים, תוכלו לבחור באחת מ-2 האפשרויות הבאות:

  • בחירת מנת קלאסיות-ידידותיות לילדים מתוך התפריט הקיים (כחלק בלתי נפרד מבחירת המנות)
  • בקשה מיוחדת ממנהל האירוע לדאוג למנות ילדים

במרבית המקרים, הילדים יסתפקו במנות הבשר והדגים המוגשות, כמו גם בתוספות הנפלאות והטעימות. עם זאת, על מנת לשקף לילדים שאכן השקעתם בהם, תוכלו לדאוג למנה ספציפית המוקדשת להם.

בקשו ממנהל האירוע לדאוג לכסאות תינוק

ולצד הילדים שירקדו יחד אתכם ברחבת הריקודים הגדולה, גם סביר ויהיו תינוקות. במקרה בו אתם יודעים מראש שיגיעו אל האירוע שלכם גם הורים טריים עם תינוק, כדאי לבקש ממנהל האירוע לדאוג לכסא תינוק. כך, בשלב הארוחה המרכזית, יוכלו ההורים ליהנות מאירוח נוח ואידיאלי. מתחמי האירועים ערוכים לאירועים עם ילדים, כך שתוכלו להציג בקשות ספציפיות שכאלו מראש ללא כל חשש.

בנוסף, כל עוד יש לכם אחיינים בגילאים גדולים יותר, תוכלו בסידורי השולחנות לדאוג לשולחן ילדים – מה שיבטיח ללא כל ספק כי הילדים ישמחו ויכייפו להם יחד.

כתיבת תגובה