דברים שאולי לא ידעתם על הקלנועית…

למרות שניתן לראות אותה בכל מקום, עדיין נדמה כי רב הנסתר על הגלוי בכל מה שקשור לקלנועית. המון פעמים חוסר הידע שלכם גורם לכם לוותר על השימוש בה, מה שמשפיע באופן ישיר גם על איכות החיים שלכם. עד היום לא רכשתם קלנועית כי לא יכולתם להרשות לעצמכם את ההוצאה הכלכלית? תופתעו לגלות דבר מעניין…

אתם בעלי תקציב מוגבל? ישנו מענה גם לכם!

איש לא מופתע לראות פרסומים על רכבים הנמכרים בשוק היד השניה. עם זאת, קלנועיות משומשות קצת יותר נדיר למצוא – אך ניתן למצוא. מאחר והקלנועית משמשת את בני הגיל השלישי, הרי שהיא מיועדת מראש לקבוצה קטנה וסגורה יותר של אנשים, מה שמקשה המון פעמים על מציאת דגם משומש למכירה.

קלנועיות יד שניה תוכלו לרכוש ישירות מחנויות המוכרות קלנועיות חדשות, כך שאינכם צריכים להמתין לפרסומים של אנשים פרטיים המוכרים את הקלנועית שלהם. מראש, כדאי לרכוש את הקלנועית דרך חנות מכמה סיבות:

  • היא תציג בפניכם את מצב הקלנועית
  • יש לה מבחר מגוון יותר של קלנועוית
  • במידה ותרצו, תוכלו לשדרג אותה עם אביזרים

הקלנועית מתאימה גם ליותר מנוסע אחד

ככל שמתבגרים, עולה הצורך בחברה. גם אתם עד היום התלבטתם על רכישת הקלנועית מאחר וחששתם לנסוע לבדכם? אמנם הדגם הקלאסי של הקלנועית הוא הדגם היחיד, אך גם ישנו דגם המתאים לזוג נוסעים. לכן, במידה ואתם חיים בזוג עם בן או בת זוג, עם מטפל צמוד או שאתם רוצים לנסוע בקלנועית עם חבר או בן משפחה – הקלנועית הזוגית היא המענה המושלם עבורכם.

ההמלצה לרוב היא לרכוש את הדגם הזוגי, פשוט מאחר ותמיד טוב שיהיה מקום לנוסע נוסף. במידה ואתם רוכשים את הקלנועית המתאימה לנוסע אחד, אתם מראש מגבילים את עצמכם בכל הקשור להרכב הנוסעים, כאשר אין יכולת להרחיב את הקלנועית בעתיד.

תתפלאו, אך גם תוכלו לקפל את הקלנועית ולהכניסה לרכב

ודגם נוסף המוצע לכם לרכישה הוא הדגם המתקפל. כשחושבים על דברים מתקפלים, חושבים בעיקר על דברים קטנים מאד כמו קורקינט, שולחן מתקפל או אוהל. האם הייתם יכולים להעלות על דעתכם שגם הקלנועית מתקפלת? הדגם הזה יכולים להתאים לכם במקרים הבאים:

  • אתם נוהגים גם ברכב פרטי ורוצים להכניס את הקלנועית לרכב
  • אתם נוטים לטוס לחו"ל ורוצים להטיס עמכם את הקלנועית
  • אתם רוצים לחסוך במקום האחסון של הקלנועית בבית

כתיבת תגובה