דוד השמש שלכם – גם בעונת החורף!

יהיו אלו שיגידו כי לא להתקין דוד שמש במדינה כמו ישראל זהו פשע. כשמגיע הרגע לקבל את ההחלטה בדבר סוג הדוד – חשמל או שמש, תהיה העדפה לדוד השמש המגלם בתוכו לא מעט יתרונות. אם גם אתם נמצאים רגע לפני התקנת הדוד שלכם, הכירו גם אתם את כל התועלות והיתרונות של דוד זה:

אתם לא צריכים לעשות דבר בכדי לחסוך כסף

בכדי ליהנות ממים חמים שישרתו אתכם, נדרשת פעולת חימום למים. אותה פעולה יכולה להתבצע באמצעות מנגנון חשמלי או באמצעות משאב קיים – כמו השמש לדוגמא. כל עוד המים שלכם מחוממים על ידי המשאב הקיים, אינכם צריכים לשלם שקל על חימום המים. כך, ההוצאה היחידה שיש לכם על חימום המים היא ההשקעה בהתקנת דוד השמש. מעבר לכך? אתם יכולים ליהנות מראש שקט ומכסף שנשאר בכיסכם. אם גם אתם מעוניינים להתקין דודי שמש פתח תקווה, תוכלו לדבר עם טכנאי שיתאים לכם את נפח הדוד המתאים ביותר!

הקווים לדמותו של החורף הישראלי

המון פעמים נעשה קישור ישיר בין דוד השמש ובין עונת הקיץ. חשוב לזכור כי הדוד הוא "דוד שמש" ולא "דוד קיץ". המשמעות היא שהמים החמים בדוד מושפעים מנוכחות השמש ואינם תלויים בעונה כזו או אחרת. אכן, בקיץ השמש מקשטת את שמי ישראל יותר מבעונות אחרות, אך הנקודה היא שתוכלו לוותר על הדלקת הדוד במנגנון החשמלי שלו גם בימים אחרים בשנה.

מתי בכל זאת תצטרכו להדליק את הדוד?

דוד השמש מאפשר לכם לחסוך המון כסף עצם העובדה כי אתם עושים שימוש במשאב קיים. בעוד דוד החשמל לא יכול להיות גם דוד שמש, הרי שדוד השמש הופך גם לדוד חשמל. בימים חורפיים, בהם העננים מסתירים את השמש וכך היא לא מגיעה אל הקולטים של הדוד, תצטרכו להפעיל את הדוד על בסיס מנגנון חשמלי.

כך או כך, החיסכון הכספי מובטח לכם. בעוד יש להדליק את הדוד החשמל בכל יום בשנה בכדי ליהנות ממים חמים זמינים לשימוש, דוד השמש משרת אתכם לאורך יותר ממחצית השנה.

שדרגו את הדוד באמצעות טיימר מתאים

לטובת הימים בהם הדוד יתפקד כדוד חשמלי, ישנה המלצה חמה להתקין גם טיימר לדוד. תפקידו לפקח על שעות הפעלת הדוד – כך שהדוד לא יהיה דולק שעות ארוכות ויגיע למצב של בלאי מוקדם, ובנוסף תוכלו לחסוך כך המון כסף בחשבון החשמל שלכם. תנו לשמש לעלות!

כתיבת תגובה