דיבור פתוח על יחסי מין מעצים אתכם כזוג!

אביזרי מין

אתם מדברים על היום שעבר עליכם בעבודה, על החלומות הגדולים שלכם, על הפחדים שלכם ועל העתיד המשותף. אם כן, מדוע המון פעמים דיבור על יחסי מין קשה מאד לחלק מהזוגות? הדיבור על חדר המיטות שלכם יכול לחזק ולהעצים אתכם כזוג. 

 

יחסי המין הינם חלק בלתי נפרד מהזוגיות שלכם

לא מעט זוגות עושים הפרדה בין היחסים כפי שהם בשגרה, ובין יחסי המין. זוגות יקרים, יחסי המין לא רק שהינם חלק בלתי נפרד מהזוגיות שלכם, אלא שבלעדיהם הזוגיות שלכם לא יכולה להתקיים. עוד ועוד מחקרים מצביעים על הקשר הישיר שבין בריאות ובין יחסי מין תקינים ובריאים.

הדיבור הפתוח שלכם על יחסי המין תורם לכם כזוג רבות: אתם לומדים להיות קשובים זה לזו, אתם מעניקים לאדם הקרוב לכם ביותר תחושות של הנאה וסיפוק ואתם בעיקר עושים למען מי שחשוב לכם. כשם שאתם מטפחים חיי משפחה נהדרים, אל תשכחו גם אתכם בתוך המסגרת הזו.

 

אתם יחד כבר שלוש שנים? סביר כי תרצו לגוון

לא מעט זוגות מתביישים לדבר בפתיחות על יחסי המין. המון פעמים נדמה כי לעשות יחסי מין זה דבר אחד, ודיבור עליהם זה דבר אחר לגמרי. אכן, לעתים יכולה להיות מבוכה, זאת מאחר והמון פעמים שיחות שכאלו מבוססות על הכוונה של בן הזוג, על שיקוף תחושות מסוימות ולעתים זו גם הבעת אי שביעת רצון מיחסי המין כפי שהם. ככל שהשנים עוברות, יחסי המין נוטים לקבל גוון קבוע ושגרתי, שאכן פוגע בתשוקה ובהתרגשות. ישנן אינספור דרכים להחזיר את התשוקה אל חדר המיטות, כאשר אחת הדרכים היא רכישת אביזרי מין שכולים לתרום רבות לתחושת הסיפוק שלכם.

 

הדרך שלכם ליהנות מיחסי מין ממלאים ומהנים יותר!

העובדה כי אתם פתוחים וכנים מספיק בכדי לדבר על יחסי המין שלכם, מעצימה אתכם! ישנם הזוגות שלא מעוניינים לפתוח בשיח שכזה ופשוט מקבלים את המצב הקיים כפי שהוא. המון פעמים, הדחקה של רגשות מסוג שכזה מובילה לאי שביעות רצון מתמשכת, שרק יכולה לפגום במרקם הזוגיות שלכם. על כן, הקדישו גם אתם זמן לשיח שכזה שבסופו כל אחד מכם יוכל לצאת נשכר יותר – מהזוגיות ומיחסי המין.

כתיבת תגובה