האויבים של הכלות עם בחירת השמלה: הטרנדים!

אם ישנו טיפ זהב לכל כלה, הרי שהוא יהיה להגיע אל המעצבת בפעם הראשונה עם ראש פתוח. ככל שכלה פתוחה ליותר רעיונות, כך היא מגיעה בסופו של דבר אל הדגם המנצח והמחמיא לה ביותר.

אחד האתגרים? להביא את הכלות להבנה כי לעתים הטרנדים שנחשבים לחמים ביותר, הם לא באמת אלו המחמיאים והנכונים ביותר. אפשר לומר בזהירות, כי האויב הגדול ביותר שלך בתהליך חיפוש השמלה – הוא הטרנד.

טרנד: מגמה עכשווית, אך חולפת

כשמדברים על טרנדים של שמלות כלה, על מה באמת מדברים? טרנדים משקפים מגמות עכשוויות, שככל הנראה יחלפו להן. מעטים הטרנדים שמקבלים תואר של קלאסיקה בהמשך, אלא שלרוב מדובר על להיט שחולף כעבור עונה. ישנן כלות שרוצות ללבוש את השמלה הטרנדית ביותר – זו שנחשבת לחדשה, חדשנית וסופר מקורית. בפועל, לא תמיד הדגמים הטרנדים הם אלו המחמיאים לכלה ספציפית.

העדיפי שמלה קלאסית מנצחת

כשאת בוחרת שמלת כלה המעוצבת בגוונים קלאסיים, את יכולה ליהנות מיתרון בולט: גם אם תביטי באלבום החתונה שלך בעוד כעשור, השמלה עדיין תהיה רלוונטית. עם זאת, שמלות טרנדיות נתפשות כמיוחדות מאד כעת, אך כעבור כמה שנים סביר כי תרימי גבה. מעבר לכך, השמלות הקלאסיות מאופיינות בקווים נקיים וסוליידים, כך שהן מתאימות לכל אירוע – צהריים או ערב, לאירוע קוקטייל או אירוע בגוון מסיבתי יותר.

באמת תלבשי שמלה שמחמיאה יותר לפרזנטורית?

מה מושך המון כלות לטרנדים ומדוע הן רוצות ללבוש שמלות טרנדיות? בין היתר הפרזנטוריות שמוכרות חלום, פנטזיה ואשליה. כאישה, את לבטח יודעת כי מה שמחמיא לאחת, לא בהכרח מחמיא לאחרת. כל אישה זכתה בגוף אחר בעל מבנה אחר, והאתגר הגדול ביותר של מעצבת השמלה הוא לדייק את השמלה בהתאם למידותיך – ולהבטיח כי תלבשי שמלה שתאיר אותך ותחצין את האזורים המחמיאים שלך.

קבלת ההחלטות: שיתוף פעולה שלך ושל המעצבת

חשוב מאד שתשמיעי את קולך לאורך תהליך עיצוב השמלה. עם זאת, חשוב גם שתאמצי ללבך בחום את ההמלצות של המעצבת. כאשת מקצוע, המעצבת יכולה לחלוק איתך טיפים ולהביא את הניסיון שלה לכל מדידה. בססי את בחירת השמלה על פי פעימות לבך, התשוקות שלך וחוות הדעת האובייקטיבית של המעצבת.

כתיבת תגובה