האם כדאי לשלם יותר על מותג מצברים?

מצבר בחיפה

 

מותגים כיום הינם חלק בלתי נפרד מעולם הצרכנים: החל מגאדג'טים ממותגים, דרך פריטי אופנה ממותגים ועד מצברים מומתגים. ככל שרוכשים מותג יקר יותר, כך גם לרוב מקבלים תמורה גדולה יותר. השאלה הגדולה: האם כדאי להשקיע יותר כסף על מצבר של מותג, או שניתן להסתפק במצבר של חברה שאינה מוכרת?

 

מצברים ממותגים אמינים יותר

בעת שאתם בוחרים לרכוש מצבר חיפה, עליכם לצאת מנקודת הנחה שאתם צריכים לראות את חנות המצברים אחת לארבע שנים בלבד. בהנחה ואתם מגיעים אל חנות המצברים לטובת החלפה או בדיקה של המצבר לפני התקופה המומלצת, ישנה  סבירות גבוהה כי רכשתם מצבר שאינו די אמין. אם יש דבר שאפשר לומר על המצברים הממותגים הוא שהם אמינים יותר. כשאתם משלמים יותר, אתם מקבלים תמורה גדולה יותר שבאה לידי ביטוי במצברים המעניקים לכם ראש שקט. מצבר איכותי אמור להספיק לכם לתקופה של בין 3 ועד 4 שנים.

 

מצברים ממותגים כוללים גם מעטפת שירות איכותית

מעבר לאמינות שהינה חשובה מאד בעת שמדובר על חלק משמעותי מאד ברכב שלכם, הרי שחשוב לזכור כי מצברים ממותגים מגיעים גם עם מעטפת שירות איכותית יותר. כל מערך השירות של החברות הגדולות הינו מקצועי יותר, זמין יותר ואיכותי יותר בהשוואה לחברות פחות מוכרות של מצברים. במעמד רכישתו של מצבר חדש אתם עתידים לקבל תעודת אחריות עם תוקף של שנה ועד שנה וחצי, כאשר לאורך כל התקופה אתם זוכים בשירות אדיב ומקצועי עם כל תקלה או כשל במצבר.

 

האם משתלם לשלם יותר על מצבר ממותג?

כל עוד אתם נוהגים על הרכב הפרטי שלכם על בסיס יומי, כדאי להשקיע יותר כסף על מנת לרכוש מצבר ממותג. רכישה של מצבר מאיכות פחות טובה הינה המקרה הקלאסי בו הזול מתגלה כיקר. לכאורה, תשלמו פחות על מצבר שאינו ממותג, אך כן תצטרכו לשלם על ביקורים במוסך, החלפה של המצבר ובזבוז של ימי עבודה לטובת הטיפולים השונים. השקיעו את הסכום הנדרש על מנת לרכוש מצבר ממותג ותזכו בחוויית נסיעה טובה יותר ושקטה יותר.

 

כתיבת תגובה