האם ניתן לאסוף כסף לחתונה באמצעות פרוייקט מימון המונים?

 

אולם אירועים בפתח תקווה בו אתם רוצים להתחתן יש, אך מה שעוד יש בנוסף היא בעיה תקציבית. האם זוגות מאורסים יכולים לפנות אל נתיב של פרוייקט מימון המונים לטובת מימון האירוע?

 

לפני הכל, חשבו: כמה כסף יש ברשותכם?

עוד לפני שאתם פונים לנתיב שכזה ולוקחים אותו כאפשרות, חשוב שתגדירו כמה כסף יש לרשותכם. במרבית המקרים, פרוייקט מימון ההמונים לא מתיימר לכסות את כל עלות הפרוייקט, אלא רק חלק ממנו. על כן, לפני שאתם מפרסמים את המודעה שלכם ופונים לעזרת הציבור, חשוב שתחשבו את החסכונות שלכם, את העזרה מההורים וכל סכום כסף נוסף שעתיד לתרום לחגיגת אירוע החתונה שלכם עם אולם אירועים בפתח תקווה. כשתדעו כמה כסף יש ברשותכם, תוכלו להעלות את המודעה שלכם.

 

האם פרוייקט מימון המונים יכול להתאים?

השאלה הגדולה באמת היא האם אירוע כמו חתונה מתאים לפרוייקט מימון המונים. את התשובה אתם צריכים לתת. המון פעמים חשוב להבין מה הסיבה שאתם פונים אל אפשרות שכזאת: אם אתם עושים זאת על מנת שתוכלו לממן שתי שמלות כלה, לימוזינה והפקה יקרה של אירוע, הרי שאין זה לגיטימי. מצד שני, אם אתם פונים אל נתיב שכזה מאחר ואתם במצב כלכלי שלא מאפשר לכם לחגוג כלל, מדובר על אפשרות לגיטימית מאד. עם ישראל לא נשאר אדיש לאירועים כמו אירועי חתונה, כך שאם אכן יש לכם סיבה טובה לפרסם מודעה שכזאת, אתם צפויים לקבל תגובות חיוביות.

 

איך תוכלו להוזיל את האירוע עוד לפני פרוייקט המימון?

בהנחה ויש ברשותכם תקציב בסיסי אך בתחושתכם הוא אינו מספיק לחגיגת האירוע שלכם, כדאי שתדעו כי יש כמה דרכים להוזיל את האירוע עם אולם אירועים בפתח תקווה. ראשית, העונה בה תתחתנו. בעת שתתמקדו על תאריך בעונת החורף, נפתחת בפניכם אפשרות הוזלה משמעותית מאד שמגיעה עד לאלפי שקלים ולפעמים לעשרות אלפי שקלים. בנוסף לעונה, קחו בחשבון כי גם היום בשבוע משפיע על מחיר האירוע שלכם, כך שכדאי להתמקד בתחילת השבוע ולא בסוף השבוע אם המטרה היא לחסוך וכמה שיותר.

 

כתיבת תגובה