האם ניתן לצאת בזול עם מתנות לחגים?

החגים מביאים איתם המון שמחה, הם מלכדים את המשפחה ואפילו נותנים לכם גם חופש של כמה ימים מהשגרה שלכם. עם זאת, לא ניתן שלא לחשוב על כך שחגיגת חג מבוססת על הוצאות כספיות גבוהות – גם עבור המארחים וגם עבור האורחים.

האם גם אתם מרגישים בכל חג מחדש כי רכישת מתנות לחגים קורעת לכם את הכיס? דעו כי אתם לא לבד. עם זאת, דעו כי בהחלט אפשר לרכוש מתנות נפלאות למארחים שלכם ולמשפחה הקרובה, ולצאת בזול. במילים אחרות? על מנת לרגש ולהפתיע לא צריך להשקיע סכומי עתק. אז איך עושים את זה?

רכישה באינטרנט זולה יותר. מדוע?

עוד לפני שמדברים על המתנות שתוכלו להעניק, הרי שצריך לדבר על המקומות שבהם תוכלו לרכוש את המתנות. המקום האידיאלי ביותר? האינטרנט! מדוע? מכל הסיבות! ראשית, כשאתם קונים באינטרנט, אתם חוסכים את כל ההוצאות הנלוות בדמות הוצאות הדלק והנסיעה, תשלום על חניונים ובזבוז הזמן הרב שמתורגם גם הוא לכסף.

שנית, מאחר וחנות אונליין לא מעסיקה צוות עצום של עובדים ולא משלמת שכירות, היא יכולה להציע לכם מתנות במחירים נוחים יותר – הרבה יותר!

מתנה לחג – כמה באמת צריך להשקיע בה?

אם גם אתם הענקתם בחגים האחרונים מתנות באלפי שקלים, דעו כי אין באמת סיבה להשקיע סכומים גדולים כל כך. האהבה הגדולה שלכם למארחים או למשפחה שלכם יכולה להשתקף גם במתנות צנועות יותר, המתחילות בעשרות שקלים ומגיעות עד מאות בודדות. מתנות שתוכלו להעניק בחגים:

  • בקבוק יין ממותג ואישי
  • ערכת מתוקים מרהיבה
  • ספרי תהילים במיתוג אישי ועוד…

הדבר החשוב באמת: מיתוג המתנה עם טאץ' אישי

זיכרו כי המשפחה או המארחים שלכם בחג מקבלים מתנות מאנשים נוספים. בעת שפותחים את המתנות, נדמה כי כולן נראות אותו הדבר, תוך שמקבלי המתנה לרוב שומרים את פתק ההחלפה ומממשים את זכותם להחלפת המתנה. עם זאת, המתנות שבאמת מרשימות ומשאירות חותם הן המתנות בעלות המיתוג האישי. תוכלו לרכוש מתנה בתקציב צנוע ולמתג אותה אישית עם הקדשה וברכה לחג.

גם בתור מארחים: דאגו למתנות לאורחים שלכם

וזיכרו: גם אם אתם מארחים את החג אצלכם, תוכלו לפנק את האורחים שלכם בשי צנוע שיחכה להם על שולחן החג. לדוגמא: בחג הפסח תוכלו לפנק כל אורח עם הגדה ממותגת אישית, בראש השנה בצנצנת דבש קטנה עם הקדשה ובשבועות עם מארז שוקולדים מפנק ממותג בכתמי שחור-לבן.

כתיבת תגובה