האם צריך להזמין קולגות למקום העבודה לחתונה?

אולם אירועים בנס ציונה

הרגע בו תכינו את רשימת המוזמנים לאירוע שלכם, הוא גם הרגע שבו אתם מחליטים עם מי תרצו לחגוג את רגעי האהבה הגדולים שלכם. יותר ויותר זוגות מעידים כי מדובר על אחד השלבים המורכבים ביותר בהפקת האירוע, זאת מאחר והם לא באמת מרגישים שהם חופשיים לבחור את הרכב המוזמנים שלהם.

"פוליטקת האירועים" ידועה לרבים היטב: בפועל, סביר מאד כי הייתם מסתדרים באירוע שלכם בלי המון אורחים, אך עליכם להזמין אותם בעקבות סיבות שונות: כי לא נעים לכם, כי הם הזמינו אתכם וכי ההורים שלכם ממש מתעקשים. ומה באשר לקולגות שלכם למקום העבודה – האם אותם צריך להזמין אל אולם אירועים במרכז לחגוג אתכם?

עסקים עם שמחות פרטיות: איך כדאי לפעול?

זיכרו תמיד כי הזמנת עמיתים שלכם למקום העבודה אל אירוע החתונה, היא לא באמת ערבוב של ביזנס ופלז'ר. אל תשכחו לרגע כי אתם מבלים שעות רבות בכל יום במקום העבודה שלכם, כך שגם מי שהסטטוס הרשמי שלו הוא "קולגה" – יכול להיות גם חבר מאד טוב שלכם. הדילמה הגדולה שמציפה רבים, היא איך מזמינים רק את אלו שאתם באמת רוצים.

בארגונים קטנים ובחברות קטנות מאד, סביר כי תיווצר מבוכה בעת שתזמינו חלק מהעובדים ואת חלקם לא. עם זאת, הזמנת העמיתים הקרובים אליכם ביותר כל עוד אתם עובדים בארגון גדול מאד, לא באמת צריכה להקשות עליכם, אלא בעיקר להקל.

באירוע החתונה שלכם – חשבנו בעיקר לעצמכם

אין זה נכון לקבוע מראש האם תזמינו את העמיתים למקום העבודה אל האירוע שלכם או לא. בסופו של דבר, אתם צריכים ללכת אחר לבכם ולהבין בעיקר האם הייתם רוצים לחגוג עם אותם אנשים ביום המיוחד שלכם. כך או כך, אתם לא תהיו הראשונים שהזמינו לאירוע את הצוות ממקום העבודה, וגם לא תהיו הראשונים שבחרו שלא.

תלו הזמנה כללית-קולקטיבית במטבחון לכל העובדים

ולעתים, הדרך הקלה ביותר להזמין את האנשים הקרובים אליכם ביותר למקום העבודה היא בדרך הבאה: מה שעושים המון פעמים הוא לתלות הזמנה קולקטיבית במטבחון העובדים. כך, החברים הקרובים אליכם באמת יקחו את ההזמנה באופן אישי, בעוד אלו שלא, פשוט לא יעניקו לה חשיבות גדולה ובהתאם גם לא יגיעו לאירוע. סיטואציה שכזו היא WIN WIN לשני הצדדים: אתם לא תצטרכו לחוש נבוכים שלא הזמנתם אנשים מסוימים, ואלו שמראש היו רואים בהזמנה כ"הזמנת נימוסין", פשוט לא יגיעו.

כתיבת תגובה