הדברה לפסח

חג פסח הוא חג החירות אבל גם עבור רבים מדובר בזמן ניקיונות, לאוורר את הבית לאחר החורף. רבים בתקופה זו בוחרים אף לשפץ את הבית , לחדש מטבח או מקלחות. אם בחרתם לנקות או לשפץ חשוב לקחת בחשבון גם הדברה לבית.
הדברה לבית ראשית , תשמור על סביבה נקייה, ושנית, לקראת האביב המזיקים יוצאים ממקום מחבואם בחיפוש אחר מזון. תיקנים, נמלים, מכרסמים, ויתושים. וככל שמזג האוויר יותר מתחמם כך נראה אותם יותר.

הדברה מקצועית

הזמנת חברת הדברה במטרה להפטר מהמטרד הלא נעים, לכמה שיותר זמן. תיקנים בבית או מכרסמים יכולה להוות מטרד לא קטן, ולכן חשוב שנבחר בשירות של חברת הדברה מקצועית. בחירה של חברת הדברה מקצועית הפועלת בהתאם לחוק ובעלת רישיון מטעם משרד הבריאות תבטיח לנו כי החברה משתמשת בחומרי הדברה לפי החוק והמותאמים לסוג המזיקים שאנו רוצים להדביר ושנית, ולא פחות חשוב בהתאם למינונים הנכונים שישמרו על בריאות דיירי הבית.
רגע לפני השיפוץ או הניקיונות לפסח כדאי לבדוק על חברת הדברה מקצועית, להבטיח לכם בית נקי ממזיקים עד כמה שניתן.
ההמלצה שלנו לבצע הדברה לפסח גם מפני נמלים. עבור רבים נמלים הם אחד המטרדים הקשים ביותר בבית, נמלים המטיילות על השיש, בחיפוש אחר מזון ניתן לראות כבר בראשית האביב. הדברת נמלים בפסח יבטיח כי תמנעו ממטרד זה. קוטל מזיקים ראשון מתמחה בביצוע הדברת נמלים מקצועית שבאמת משיגה תוצאות ונשמח לייעץ ולסייע לכם.
חשוב לבדוק ולערוך השוואת מחירים בין חברות הדברה שונות. עם זאת המחיר לא יהווה הגורם היחידי מאחר שחשוב שתבדקו כי בחרתם מדביר מקצועי בעל רישיון הדברה. תוודאו שהוא פועל על פי החוק ומדביר את הבית בצורה הנכונה. איך תדעו? תשאלו שאלות, תתעניינו, שאלו אותו על סוג החומר שהוא משתמש והכמות. בדקו מהן ההוראות לאחר ההדברה. וכל נושא שנראה לכם מהותי וחשוב.

חברת הדברה בראשון לציון

חברת קוטל מזיקים ראשון פועלת כבר שנים רבות בתחום, עם ניסיון של הדברה של מאות בתים ומבנים. אנו מקפידים על העסקת מדבירים מקצועיים ועל הכשרתם המתאימה באופן שוטף. בין מגוון שיטות ההדברה הקיימות אצלנו תוכלו למצוא הדברה ירוק, שעושה שימוש בחומרי הדברה טבעיים. אנו מספקים שירותי הדברה לבתים פרטים, לבניינים, מבני ציבור ועסקים במרכז ובשפלה. שירותי ההדברה שלנו מתבצעים תחת אמצעי הבטיחות והתקנים המחמירים ביותר, המבטיחים לכם מרחב מחייה בטוח ונקי ממזיקים.

כתיבת תגובה