היתרונות הגדולים של קבוצת ווצאפ לאירוע החתונה שלכם

אין כל ספק כי אירועי חתונה שנערכים כיום אינם דומים לאירועים שנחגגו לפני עשרים שנה, ואפילו לפני כעשור. ההבדלים ניכרים לא רק בעיצוב ונראות האירועים, אלא גם בדרך הפקת האירוע והארגונים השונים. אם הייתם שואלים זוג שהתחתן לפני כעשור אם פתח קבוצת ווצאפ לאירוע החתונה, הוא כנראה היה בטוח כי אתם משתעשעים עם מילה לא מוכרת. כיום? מדובר על סטנדרט שהמון זוגות נצמדים אליו.

 

זירה אחת שבה שואלים שאלות ומקבלים תשובות

אם ידעתם וגם אם לא, כמארחים באירוע שלכם אתם עתידים לקבל המון פניות של אורחים שישאלו אתכם שאלות שונות: החל מדרכי הגעה מומלצות ועד השאלה האם ישנן הסעות לאירוע. על מנת שלא תצטרכו להשיב על אותן שאלות עשרות פעמים, תוכלו פשוט לבסס את קבוצת הווצאפ של האירוע שלכם כקבוצה שהיא מעין פורום של שאלות ותשובות. מה יוצא לכם מזה? האורחים שותפים לכל המידע הרלוונטי לגבי חתונה קטנה בתל אביב שאתם עתידים לחגוג.

 

משאירים את האירוע שלכם בתודעת האורחים

אחד החששות הגדולים ביותר של הזוגות המאורסים הוא שהאורחים ישכחו את האירוע שלהם. אז ראשית, צפירת הרגעה: האורחים לא ישכחו את האירוע שלכם כל כך מהר, בטח שלא בעידן הדיגיטלי בו אתם משתפים סטטוסים בפייסבוק ותמונות מההכנות לאירוע באינסטגרם. יחד עם זאת, תוכלו לחזק את מיתוג האירוע שלכם עם קבוצת ווצאפ. עם תכנים מעניינים וקיומה של קבוצה שכזאת, אתם משאירים את האירוע שלכם בתודעת האורחים, כך שלא יהיה כל ספק שהם יזכרו כי ישנו תאריך מיוחד בלוח השנה בו הם מוזמנים אל אולם אירועים במרכז.

 

מגרים את האורחים עם מידע ותמונות מההכנות

כזוג המתחתן בשנת 2018 יש לכם לא מעט פריבילגיות בכל הקשור להפקת האירוע שלכם, כמו האפשרות להפוך את האורחים לשותפים מלאים להכנות. כך לדוגמא, תוכלו לשלוח בקבוצת הווצאפ של האירוע תמונות מערב הטעימות עם אולמות אירועים במרכז  – כך שאתם מעניקים להם טעימה קולינארית ממה שהם עתידים לטעום. אתם נמצאים במדידות של שמלת הכלה או חליפת החתן? העלו סלפי מחוייך ושלחו לחברים שלכם. באופן זה אתם גם משאירים את האירוע בתודעה וגם מגרים את האורחים שלכם ומעוררים בהם ציפייה לקראת האירוע.

 

את מי מצרפים לקבוצה שכזאת?

לא מעט זוגות תוהים, ובצדק, האם צריך לצרף את כל האורחים לקבוצת ווצאפ שכזאת. למרות שמדובר על אפליקצייה פופולארית מאד שמרבית המחזיקים במכשירים החכמים עושים בה שימוש, כן כדאי לשקול האם צירוף כל האורחים הינו הדבר הנכון. ההמלצה היא להוסיף את המעגל הצעיר, או את החברים הקרובים אליכם ביותר אם תרצו, בעוד שאת הקהל המבוגר יותר תשאירו מחוץ לעניינים. בעוד מעגל החברים הטובים יהיה סקרן להיות שותף לדרך, סביר כי הקהל המבוגר יסתפק בהתרגשות הגדולה שבאירוע.

כתיבת תגובה