הכל אודות סדנאות צילום בסמארטפון

את סדנאות הצילום בסמארטפון מעבירים בדרך כלל מנחים או צלמים, שברוב הפעמים, העבודה העיקרית שלהם הם צלמים. סדנאות צילום בסמארטפון לא נועדו רק למבוגרים, אלא מתאימים לכל אדם באשר הוא, ילדים, נוער, מתבגרים, קבוצות, בעלי עסקים שרוצים לקדם את המוצרים שלהם, ואפילו למקומות עבודה. את הסדנה ניתן להעביר בצוותים, לשלב את זה כיום כיף, וזה אפילו מגבש.

בדרך כלל הסדנאות הם חד יומיות, מתקיימות בטבע או במקום העבודה, ברוב הסדנאות צילום בסלולר מתמקדים בכמה נושאים, צילום דיוקנאות, צילום סביבתי וצילום נוף וטבע, וכמובן עבודה נכונה עם המצלמה של הסלולר, בדיקה ושינוי הגדרות במצלמה בשביל להוציא את המיטב מכל תמונה, לימוד אפליקציות ייעודיות לצילום השונות שיעזרו לנו לקבל תמונות יותר יפות, עריכת תמונות בשביל לתת טאץ' לכל תמונה.

בואו נסקור את הנושאים האלו,

  1. צילום דיוקנאות – כשמו כן הוא, בנושא הצילום הזה, אנו נצלם ונתמקד בדיוקנאות של אנשים, נצלם פרצופים מצחיקים, מוזרים ויפים, ויכול להיות שנפגוש מפורסמים וגם אותם נצלם.
  2. צילום סביבתי – בצילום סביבתי נתמקד בעיקר בסביבה שמקיפה אותנו, ששם נוכל למצוא המון דברים נפלאים לצילום, לא תאמינו איזה תמונות יפות אפשר להוציא מהמשרד שלכם, בגן שעשועים, ארגז חול ואפילו סתם מהכבישים.
  3. צילום נוף וטבע – הנוף הישראלי הוא השראה ענקית לצלמים, ניתן למצוא בו הרבה דברים יפים, כמו חיות בר ונדירות שלא רואים ביומיום, צמחים ופרחים נדירים, לדוגמא בעונת הרקפות אפשר להוציא המון תמונות נפלאות. בכל מקום אשר תחפצו תוכלו להוציא תמונות נפלאות עם הסמארטפון שלכם.

לסיכום,

סדנאות צילום בסלולר, מתאימות לכל גיל וכל אחד שחפץ בזה, אין צורך יותר להסתובב עם מצלמה גדולה ומסורבלת כשיש היום סמארטפון בכיס לכל אחד. בין הסדנאות צילום בסלולר השונות, תוכלו למצוא גם סדנאות פוטותרפיה, שהיא סדנה לטיפול בצילום ובה נחזור לעבר שלנו, סדנאות לצילום תכשיטים – בעלי עסקים שמוכרים תכשיטים יכולים לשפר את התמונות של המוצרים שלהם ולהפוך אותם ליותר מוכרים ויותר אטרקטיביים. לפני שהולכים לעשות סדנת צילום בסלולר, חשוב לבדוק את הסילבוס של הסדנה (לראות מה אתם הולכים לקבל בסופה של הסדנה) במידה ויש, חשוב לבדוק מי המנחה של הסדנה (אם העבודה העיקרית שלו היא הנחייה או שאולי הוא צלם מקצועי), איזה עבר יש לו, אולי לראות תיק עבודות שלו, לבדוק באינטרנט או בפייסבוק מה לקוחות אחרים שעשו כבר את הסדנה רושמים עליו.

כתיבת תגובה