הלייזר ושימושיו

הלייזר  והתפתחותו לטיפולים קוסמטיים

 בכתבה הבאה החלטתי לדבר על הלייזר באופן מעט שונה משאר הכתבות שלנו עד כה, נדבר על הלייזר ועל שימושיו בתחילת המאה ועד להתפתחותו לאחד הכלים השימושיים בתחום הסרת שיער בלייזר, אז בואו ונתחיל עם קצת היסטוריה.

לייזר – laser

מהו למעשה לייזר – Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation הגברת אור על ידי פליטה מאולצת של קרינה. לראשונה התופעה הזו הופיעה בתחילת שנות ה -60 ללייזר שימוש רב בתחום המדע. הלייזר פולט פוטונים באותו אורך גל להבדיל מנורה למשל. ועקרון הפעולה שלו מבוסס על ידי פליטה מואצת , ישנם סוגים שונים של לייזרים  : גז , סיב , אלקטרונים חופשיים ועוד.. למה משמש הלייזר?  נציין רק מספר שימושים : יצירת הולוגרמות , יצירת אפקטיים חזותיים, סימון, חיתוך, חימום, ריתוך וטיפולי שטח , טיפולים כירוגיים וקוסמטיים כמו טיפולי שינויים, הסרת שיער בלייזר וטיפולי עיניים .

 

תודות למדע והתפתחות הלייזר עם השנים כיום ניתן להנות משירותי הלייזר גם להסיר שיער באופן קבוע ולהנות מגוף חלק והסרת שיער לא רצוי וגם טיפולי עיניים מתקדמים אשר מתקנים את הראייה ותודות לייזר אין לנו צורך יותר במשקפיים, ומכיוון שהלייזר הוא דבר ותיק אשר נתגלה לפני שנים רבות ובשנים האחרונות נוספו לפעילותיו גם טיפולים קוסמטיים , אם תחליטו לבצע טיפול קוסמטי באמצעות לייזר בחברה מובילה בתחומה וותיקה בשוק עם פריסה ארצית בתחום האסתטיקה ובין לאומית בתחום המשקפיים / עיניים אתם יודעים להיכן לפנות

כתיבת תגובה