המלצה שלי על קבלן שיפוצים באזור השרון

כל מי שחושב או מספר לכם כי שיפוצים זה לא סיפור מסובך, לא באמת יודע על מה הוא מדבר. השיפוצים דורשים ידע מקצועי רחב, יכולת ניהול צוות והיכרות טובה עם כל סוגי העבודות ומגוון החומרים אשר מרכיבים את עבודות הבנייה. לכן חשוב לי לעזור למי שמחפש קבלן אמין באזור שלי, של הרצליה והשרון למצוא ולא לטעות.

לא כל מי שמספר לכם על עצמו כי הוא שיפוצניק מוסמך והוא ידע לטפל בכל מה שקשור לעבודות בנייה, הוא אכן כזה שתוכלו לסמוך עליו. שיפוץ זה סיפור מורכב מאוד והוא דורש הכנות, בדיקות יסודיות של השטח הנתון וקשר צמוד תוך תיאום עם כל הספקים בשטח. זה כולל את החשמלאי, את האינסטלטור, את הצבעי, את הרצף ועוד הרבה בלאגן, רעש, אי-סדר וחוסר נוחות. רק חברת שיפוצים עם אינטגריטי ואמות מידה מקצועיות מודרניות תדע לשלוט על כל המכלול ולדאוג כי העבודה תתבצע היטב, תוך זמן קצר ביותר וכשאתם מעורבים בתהליך ובקבלת ההחלטות.

ההמלצה שלי היא על  FINE – חברת שיפוצים משפחתית ומקצועית

אם אתם רוצים להיות בטוחים כי בחרתם בקבלן מקצועי, קבלן שינהל עבורכם את כל הסיפור של השיפוצים ויסייע לכם להגיע למקסימום אתם יותר ממוזמנים ללכת על קבלן שיפוצים FINE. לי הייתה איתם חוויה מאוד חיובית. חן דרמר ניהלה את כל הפן המנהלי ואלכס היה אחראי על הביצוע. העבודה מולם הייתה מאוד שקופה, אחראית ונעימה מבחינה בין אישית, ועבודת השיפוץ הייתה נקייה, יעילה ומוצלחת מבחינה אסתטית.

בחירה בחברה הנכונה תסייע לכם להגיע אל המטרה שלכם בלי כאב ראש מיותר והרבה פחות מתוסכלים. שווה ללמוד מנסיון של מי שקדם לנו ולעבוד עם אנשים שידוע לנו שהם אמינים וטובים. במיוחד בתחום כך כך ידוע לשמצה היה לי ממש תענוג לעבוד עם פיין ולגלות שיש אנשים במקצוע הזה שלא ינסו לרמות אתכם, לעגל פינות או לגזור עליכם קופון. גם אותי זה הפתיע.

לא משנה מה בדיוק התכנית שלכם. בין אם זו רק הרחבה של מרפסת ובין אם מדובר בשיפוצים מקיפים בכל הבית, עלולים לצוץ הפתעות לא נעימות והוצאות נוספות. לכן טוב לעבוד מול קבלן שיפוצים שאתם יכולים להרגיש בטוחים שלא ממציא לכם עבודות לא דרושות כדי למקסם לעצמו הכנסה. הרי אף פעם אל תוותרו על ליווי מקצועי של חברת שיפוץ ולא תשפצו בעצמכם, כך שאי-אפשר בלעדיהם. אבל אפשר לדרוש וגם לקבל צוות אשר ישתף אתכם בשיקולים ובתוכניות וידע גם לסרטט עבודרכם בעיות אפשריות מראש, עם מחיר וזמן ביצוע ריאליים. מי שמבטיח גדולות ונצורות עלול לספק בדיוק את ההיפך. במקרה שלי פיין הצליחו להשתלט היטב על המשימה ולבצע אותה בכבוד ובזמן סביר. הם התריעו מראש על בעיות שעשויות להיווצר בדרך והנחו אותי להיערך בהתאם.

אם כל אי-הנוחות שבשיפוץ הבית שלי חן, אלכס והצוות שלהם עשו את זה נסבל בהחלט, וגם סיפקו תוצאה מעולה. אני ממליץ עליהם בחום.

כתיבת תגובה