הצעת נישואין מול המשפחה או בארבע עיניים?

לא משנה כלל באיזה סוג של הצעת נישואין תבחר, הרי שטבעת תהיה שם כך או כך. כעת, עליך להחליט האם לבקש את ידה של אהובתך בהצעה אינטימית ואישית, או אל מול המשפחה הקרובה?

התאם את ההצעה לאופי של אהובתך

כשכותבים מדריכים על הצעות נישואין ועל טבעות אירוסין, צריך מאד להיזהר: לא כל מה שיתאים לבחורה אחת יתאים לבחורה אחרת. הצעה מרגשת כמו הצעת נישואין היא הצעה חד פעמית, וניתן להציע אותה פנים אל מול פנים בארבע עיניים, או בחגיגה פומבית וגדולה יותר. איזו דרך עדיפה ומתאימה יותר לך ולבת הזוג שלך? רק אתה יודע. כדאי בהחלט שלא לקחת המלצות כקביעה חד משמעית, ובעיקר לנסות ולהבין איזו הצעה תרגש יותר את אהובתך ותגרום לה לחוש יותר בנוח.

הצעה בארבע עיניים: ההצעה האינטימית ביותר

מרבית הצעות הנישואין הן הצעות בארבע עיניים: מתוך לבך יוצאות מילים של אהבה, טבעת האירוסין נשלפת וכך אתם משנים סטטוס. הצעות שכאלו מתרחשות בלוקיישנים רומנטים שונים – החל מחוף הים, דרך פארק עירוני ועד בחדר פרטי של מסעדת יוקרה. הדגש בהצעות שכאלו הוא עליך ועליה, ולא על בני המשפחה והחברים. שים לב, כי למרות הרצון לאינטימיות אידיאלית, בחללים ציבוריים עדיין יהיו נוכחים בהצעה אנשים מסביב.

הצעה פומבית: חגיגה אדירה של המשפחות

האפשרות השניה היא מעין מסיבת הפתעה לאהובתך. במילים אחרות? כל המעגל הקרוב ידע על הצעת הנישואין המתקרבת, מלבד האחת שלך. הצעה שכזו ניתן לערוך בבית ההורים, במסעדה או במתחם אירועים בו ימתינו כל הקרובים שלך. איך זה עובד? כל שאהובתך תדע הוא שישנו אירוע שמצדיק יציאה זוגית שלכם בערב. בעת שתגיעו אל נקודת היעד שלכם, תוכל לעשות את הצעד אל מול כל החברים והמשפחה, כאשר המצלמות של כולם שלופות ומתעדות את הרגע המרגש.

שניה לאחר הצעת הנישואין תוכלו לחגוג עם כל הקרובים אליכם את הסטטוס החדש שלכם – מאורסים. מדובר על הצעה יפה ומרגשת, שמצטרפת לאוסף האירועים העוטפים את החתונה שלכם.

דבר איתה על סוגי הצעות, ומיד אחר כך…

מאחר והצעת הנישואין לא תחזור על עצמה פעם נוספת, כדאי בהחלט לתאם ציפיות. אמנם אינך צריך לשאול את בת הזוג שלך באופן ישיר איזו הצעה היא תרצה לקבל, אך בהחלט תוכלו לדבר יחד על סוגי הצעות. בהתאם לתגובות שלה על סוגי ההצעות, תוכל להבין בעצמך האם היא מצפה להצעה רומנטית ואישית יותר, או להצעה בגוון מסיבתי עם כל החברים והמשפחה.

כתיבת תגובה