השדרוג החשוב ביותר עם התקנת הדוד: הטיימר!

כנראה שהדבר האחרון שמעניין אתכם עם התקנת הדוד שלכם בקיץ הוא מה יהיה בחורף, אך כדאי גם עם התקנת דוודי השמש לתכנן את צריכת המים החמים שלכם לאורך כל ימות השנה. הטיימר שמוצמד למרבית דוודי החשמל, יכול וצריך להשתלב גם בסמוך לדוד השמש שלכם. מה יוצא לכם מזה? אפס התעסקות בדוד ופוטנציאל לחיסכון של מאות שקלים.

 

דוד השמש בקיץ: מים חמים 24/7

אפשר לומר כי בחודשי הקיץ בהם השמש נוכחת לה בשמי ישראל ללא הפסקה, אין באמת צורך בטיימר. יחד עם זאת, בעת שאתם מתעניינים בשירות התקנת דודי שמש, הרי שהדבר הנכון הוא לחשוב על השימושים שלכם לאורך כל השנה. דוד השמש מעניק לכם את האפשרות לחסוך מאות שקלים בשנה, זאת הודות למים שמתחממים מאנרגיה קיימת ולא מצריכת חשמל. אכן, בחודשי הקיץ הטיימר לא יהיה בשימוש, אך בחודשי החורף הוא ישרת אתכם נאמנה והודות לו תוכלו לחסוך המון כסף גם בחורף.

 

דוד השמש בחורף? צריכת החשמל נכנסת לפעולה

הצריכה שלכם בחורף והצריכה שלכם בקיץ הינה צריכה שונה לחלוטין. בעוד דודי שמש מעניקים לכם שקט מלא ואפס התעסקות בכל הקשור להדלקת הדוד, כיבוי הדוד ושאלת המים החמים בחודשי הקיץ, הרי שבחורף עליכם לרדוף אחר המים החמים. הודות לאנרגיה החשמלית והמנגנון החשמלי של הדוד, אתם יכולים לזכות במים חמים גם בחודשי החורף. השינוי התפיסתי שאתם צריכים לעשות הוא שאם בקיץ המים הגיעו אליכם גם מבלי שביקשתם, הרי שכעת עליכם לדרוש אותם. איך עושים זאת? עם הדלקת הדוד.

 

לשמחתכם, תוכלו להגדיר מראש את דפוסי השימוש והצריכה שלכם, כך שלא תצטרכו באמת לרדוף אחר המים החמים – גם בעת שמדובר בחורף. לרוב, הטיימרים מותקנים במעמד תיקון דודי שמש כשירות נלווה, אך ההמלצה החמה היא להתקין אותם כבר במעמד התקנת הדוד.

 

כוחו של הטיימר: שליטה מלאה בצריכה שלכם

אז איך הטיימר מסייע לכם בימים הגשומים? מאחר ואלו המשתמשים בדוודי השמש רגילים לזמינות מלאה של מים חמים מבלי שהם צריכים לנקוט כל פעולה אקטיבית, יוצא מצב שהם שוכחים להדליק את הדוד בחורף, וחמור מכך – לכבות אותו. בעת שיש לכם טיימר הצמוד לדוד, אתם יכולים להגדיר את שעות ההפעלה שלו – שעת ההדלקה ושעת הכיבוי. באופן זה, אתם מודעים במאת האחוזים למספר השעות שהדוד עובד ביום, תוך שאין מצב שלא יהיו לכם מים חמים זמינים לרחצה או לשטיפת כלים.

כתיבת תגובה