השכרת כסאות ושולחנות לאירועים

השכרת כסאות ושולחנות לאירועים

עליכם להפיק משפחתי או עסקי ואתם זקוקים להשיג ציוד למסיבה, לחתונה, לבר מצווה, ליום הולדת?

זו משימה לא פשוטה שדורשת מאמץ והמקום הרצוי שבו אתם אמורים למצוא את הדברים הדרושים לכם הם חברות שעוסקות בהשכרת ציוד לאירועים.

מנהלים או בעלי חברות רוצים אחת לתקופה לרענן ולהוציא  את עובדיהם ליום גיבוש ולפעמים משפחות העובדים כלולות ומוזמנות לאירוע.

אחת המטרות היא ליצור בין האנשים אינטראקציה וגיבוש היות וזה משפר את הרגשת העובדים ומעלה את המוטיבציה והתפוקה בעבודה.
ההנהלה מנצלת את האירוע גם כדי לסכם שנת פעילות של החברה, להציג הישגים ולהעניק פרסים לעובדים מצטיינים.

החלק החשוב והראשון בתהליך ארגון האירוע הוא השגת ריהוט לישיבה – הזמנת פינות ישיבה, כורסאות, פופים ומחצלות.
מאחר וחלק מהאירועים נערכים בחוץ תחת כיפת השמים, יש גם צורך באמצעי הצללה שיקלו את ההרגשה לאורחים.

אמצעי הצללה הכוללים רשתות צל ואוהלים, השכרת כסאות לאירועים, השכרת כלי אוכל, השכרת שולחנות לאירועים, השכרת גנרטורים, השכרת מקררים, השכרת אמצעי תאורה, כלי אוכל כדאי לכם לחפש במקום אחד שימנע מכם התרוצצויות וחיפושים מיותרים.
כל אביזר או פריט שמעניקים תחושה של אירוע בסגנון כלשהו שאותו רצו ליצור מפיקי האירוע.

למה לבחור בחברת מיסטר מור?

חברת mr-mor השכרת ציוד לאירועים עומדת בסטנדרטים מחמירים מבחינת איכות הציוד שאותו משכירים לאירועים –  הציוד עובר בדיקה מקיפה לפני שליחתו ללקוח . בעת ביצוע העסקה מומלץ לבדוק את רמת המלאי של מוצרי החברה האם יש כמות מספקת של : ריהוט, כלי אוכל, אמצעי הצללה וכו'.

בעת בחירת צביון או סגנון לאירוע, כדאי להכיראת כל הסגנונות והסוגים ולערוך התחשבות בתקציב.
כאשר עובדים עם חברה מקצועית של השכרת שולחנות וכסאות, אמצעי הצללה, אוהלים לאירועים זה מאוד קל ופשוט, אנשי המקצוע יודעים את עבודתם.
אז פנו אלינו ואנו נעזור לכם לבחור את הציוד לו הנכם זקוקים.
קיימים שולחנות וכסאות מסוגים שונים – שולחנות בר גבוהים, כורסאות והדומים מעוצבים וצבעוניים, פופים במבחר דוגמאות וצבעים, מחצלות ומזרונים לשכיבה וישיבה נמוכה/

נבדוק האם הציוד שהחברה מספקת מתאים לאירוע אותו אנו מפיקים שאליו אנו מיעדים את הציוד – על ספינה, על חוף הים, ביער או בפארק כלשהו, האם החברה יכולה לספק לנו שירותים ניידים ומים אשר ישרתו את המבלים.

סיכום: תחום הפקת אירועים – אם אירועים חברתיים כגון מסיבות וימי גיבוש, או אירועים משפחתיים כגון  ימי הולדת, אירוסין, שבת חתן, מסיבות רווקים וימי נישואין, צפוי להמשיך ולעלות במהלך השנים הקרובות.
הכנסו לאתר והתרשמו.

mm

sher

מפיק אירועים מהבכירים והמנוסים בארץ, יועץ לתחום הפקת השכרת ציוד לאירועים משפחתיים ואירועים עיסקיים אספקת פינות ישיבה, שולחנות, כיסאות, אמצעי הצללה, אוהלים, כלי אוכל, עזרים לחימום וקירור

כתיבת תגובה