השכרת מחסנים בתל אביב

השכרת מחסן אם אתם צריכים לאחסן סחורה לעסק שלכם אם אתם מנהלים חנות או מסעדה ואתם מקבלים סחורה והמחסנים הפרטיים שלכם לא מספיקים לאחסן את כל הסחורות, למשל אם קניתם ציוד או סחורה במחיר משתלם ואתם צריכים לשמור עליהם, או אם רוצים להעביר את החנות למיקום אחר, לפתוח עוד סניף או שסגרתם חנות או מסעדה ואתם זקוקים לשמירה על הריהוט ועל הציוד של העסק שלכם. 

לפעמים חשוב שהמחסנים יהיו ממוקמים קרוב לעסק, כך שיהיה לכם קל ונגיש לאסוף מהמחסנים ציוד בכל פעם שאתם זקוקים לו. מחסנים באזור המרכז או מחסנים בתל אביב יקלו עליכם ניוד של חפצים וציוד שתדזקקו לו בתקופת האחסון.

מחסנים מיועדים גם לאנשים פרטיים לאחסון תכולת דירה או ציוד כאשר אתם נוסעים לגור בארץ אחרת או נמצאים במעבר בין דירות או אם אתם מבצעים בביתכם שיפוצים ורוצים לשמור על הרכוש שלכם נקי ומוגן כך שלא יינזק מהשיפוצים.

אם יש לכם ציוד יקר שאתם שומרים, או קיבלתם ירושה – אחסון תכולת דירה בתל אביב היא הדרך לשמור על הדברים בצורה בטוחה ואיכותית. 

 

מה חשוב לדעת? 

 

חשוב לדעת קודם כל לשים לב שהדברים שלכם אכן נמצאים במקום ששומר עליהם בצורה נכונה, איכותית, בטוחה ונקיה. המחסנים צריכים להיות מאובטחים, מגודרים וממוגנים, לא לאפשר גישה לכל אדם.

כדאי מאוד לנסוע לבדוק את המחסנים שאתם רוצים לשמור את החפצים שלכם בהם. אל תסתפקו בתמונות ששולחים לכם במייל או בתמונות המופיעות באתר – סעו בעצמכם ובדקו מה מצב המחסנים. ודאו כי המקום מוגן ומאובטח. בקשו להיכנס לתוך המכולות או המחסנים עצמם שבהם יישמר הציוד שלכם. ודאו כי המחסנים מאווררים, נקיים, שאין בהם רטיבות וטחב שעלולים ליצור ריקבון ברכוש שלכם. 

 

ודאו כי המקום עובר תחזוקה קבועה וטובה הכוללת ניקיון באופן קבוע, הדברה נגד מזיקים העלולים לפגוע ברכוש שלכם.

לכמה זמן ניתן לאחסן תכולת דירה

אחסון תכולת דירה אינו מוגבל בזמן. ודאו כי המקום מוכן וערוך לכך שתאפסנו את הרכוש שלכם למשך זמן ארוך אם אתם זקוקים לכך. 

 

כמה עולה השכרת מחסנים בתל אביב

 

המחיר של אחסון תכולת דירה משתנים מאזור לאזור. כמו בכל נדל"ן, המרחק מאיזור המרכז הוא אחד הפרמטרים של מחיר אחסון תכולת דירה.

מחסנים בתל אביב משלמים תשלומי מסים וארנונה גבוהים יותר ועלותם עשויה להיות גבוהה יותר מאשר מחסנים המרוחקים מאיזור המרכז. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון בחישוב העלויות את מחירי הדלק הנחסכים לכם לעומת ההוצאות על רכב ודלק הנגרמים כאשר המחסנים ממוקמים בצפון או בדרום. 

מחיר אחסון תכולת דירה נקבע גם על פי פרמטרים נוספים כגון רמת האיכות של המחסנים ושל האחסון, גודל המחסן, תקופת האחסון ושירותים נוספים. 

אם אתם עוברים דירה או משפצים דירה צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית להובלות ולצורך השכרת מחסנים לאחסון תכולת דירה בתל אביב.

כתיבת תגובה