חתונה הפוכה – מהי ולמי היא מתאימה?

גם אתם מרגישים כי כל אירוע חתונה בו אתם מתארחים מרגיש אותו הדבר? אתם מרגישים את מה שעוד רבים מרגישים. כעת, כשאתם עוברים מהסטטוס של האורחים אל מארחים, אתם רוצים להבטיח כי החתונה שלכם תהיה מעט שונה, יותר מרגשת ובהרבה יותר תואמת אתכם.

מנהלי האירועים של אולמות אירועים במרכז חשבו זמן רב איך ניתן להפוך את אירוע החתונה למיוחד יותר, ולכזה שמנוהל יותר נכון. הפתרון? בדמות חתונה הפוכה – כזו שלא מתנהלת על פי הפורמט הקבוע והמוכר, אלא בדרך מעט שונה שיוצרת אפקט של אירוע ארוך יותר.

האירוע מתחיל עם ארוחה טעימה במיוחד!

בחתונה ההפוכה מגיעים האורחים שלכם קודם כל לארוחה מרכזית גדולה. כידוע, באירועים אחרים שאינם החתונה ההפוכה, השלב הראשון הוא שלב קבלת הפנים שבו מתחבקים, מתנשקים ומנשנשים מנות קטנות. במקרה הזה מאחדים את שלב המנות הראשונות והעיקריות, וכל האורחים זוכים לאכול טוב כבר עם הגעתם אל מתחם האירועים.

איחוד החלקים (קבלת פנים +ארוחה מרכזית) למעשה מקצר את שלב האוכל באירוע שלכם, ומשאיר זמן רב יותר לרחבת הריקודים שתגיע בהמשך. והאורחים שלכם? הם שבעי רצון ובעיקר מאד שבעים ומגיעים נינוחים אל טקס החופה.

השלב הבא? טקס חופה מרגש

כעבור שעה וחצי לערך, כל האורחים שלכם יתבקשו להגיע אל אזור החופה. השלב הזה הוא השלב המרגש ביותר באירוע, בו אתם חוגגים את האהבה שלכם ונשבעים זה לזו כי תהיו שם לתמיד. טקס חופה ממוצע אורך בין 25 דקות ל-45 דקות, כאשר המיקום שלו באירוע נשאר זהה גם בחתונה ההפוכה וגם בחתונות המתנהלות על פי הפורמט הסטנדרטי והמוכר. עם זאת, ישנם מקרים בהם טקס החופה משובץ באמצע האירוע, כשעה לאחר פתיחת רחבת הריקודים הגדולה.

וכל הזמן שנותר? מסיבת חתונה גדולה!

באירועי חתונה "קונבנציונאלים", מיד לאחר החופה מגיע שלב הארוחה המרכזית. מאחר והחתונה הנחגגת היא חתונה הפוכה, כל האורחים שלכם מגיעים ישירות אל רחבת הריקודים כדי לשמח אתכם ולאהוב אתכם. מה יוצא לכם מזה? רחבת ריקודים ארוכה יותר, שבעיקר לא נקטעת על ידי הגשת מנות לשולחנות האורחים. כך, התחושה היא של מסיבת חתונה אדירה ששמה במרכז אתכם ואת האהבה הגדולה שלכם שאותה אתם רוצים לחגוג.

אז למי מתאימה החתונה ההפוכה?

  • לזוגות שרוצים לחגוג בצורה מעט שונה
  • לזוגות שרוצים רחבת ריקודים ארוכה יותר
  • זוגות שרוצים לקבל את האורחים עם ארוחה עשירה מיד עם הגעתם

כתיבת תגובה