חתונה שונה


החתונה הזאת יכולה להיות שונה!

אדם שכבר התנסה בעבר בתכנון אירוע התנסה בדילמה הבאה – איך לתכנן ארוע מיוחד אך מקורי? כיצד לרגש את האורחים בלי גימיקים חרושים? איזה מומחים לשכור לארוע? איפה כדאי להשקיע ובאילו דברים לחסוך? וזה בלי לדבר על גני אירועים…

נכון, בזמן זה עריכת אירוע גדול זה בהחלט עסק מורכב, אולם יש גם אפשרות שתמיד תהיה טובה – ארוע בחיק הטבע. הילולה תחת השמיים ולא במתחם ארועים מקורה היא עדיין אפשרות שלא מוכרת למרבית האנשים (שהתרגלו לראות אירועים של הדור הישן), ברם היא יכולה לשדרג את הארוע שלכם לחגיגה בלתי נשכחת!

ביחד מארגנים ארועים בים

כשמציינים חגיגות או ארועים אתם מיד מדמיינים אולמות אירועים? עצרו רגע, יש מספר הצעות שעדיף לגלות קודם. בתקופה האחרונה משפחות החלו להיפתח לרעיון של חגיגת ארוע על החוף או במקום אחר בטבע, ברם עבור רובנו זה נשמע כמו רעיון מוזר. כיצד בכלל אפשר לסדר אורחים רבים באוויר הפתוח? יש סידורי ישיבה בטבע? ומה לגבי שירות קיטרינג?

בתקופה האחרונה חתונה בחיק הטבע הפכה לפופולרית וישנם ספקים רבים שמתעסקים בארגון אירוע בחיק הטבע. ואכן קיימים לא מעט חברות קיטרינג, תקליטני אירועים ומעצבי ארועים שיסייעו לכם בהכנות בכל מקום שבו תרצו לחגוג, בפנים או בחוץ.

זול יותר, מקורי יותר ובלי ספק יותר מהנה!

תתחילו לשכוח מכל הרעיון של שולחנות רבים וצפופים מתחת לאורות מחליפי צבעים, מומלץ לשכוח גם מהעקבים הלא נוחים ומהאווירה המחניקה. דמיינו במקום איך המוזמנים שלכם כנראה יסתובבו בחופשיות, יתפעלו מהנוף ולרגע לא יפסיקו לשבח אתכם על הרעיון הנהדר…

פסטורליות מתאימה לכם? כל מה שאתם צריכים זה למצוא מקום? הגעתם למקום הנכון. ליותר מידע לגבי גני אירועים בשרון ולעצות טובות שיעזרו לכם לתכנן אירוע שאף אחד לא ישכח, בקרו בלינק הבא www.skyearth.co.il/. בהצלחה לכם!

כתיבת תגובה