טבעת אירוסין קלאסית – הנחשקת והנמכרת ביותר!

אם תגיע אל חנות התכשיטים ותבקש לקנות את טבעת האירוסין הנמכרת ביותר, תוצע לך טבעת האירוסין הקלאסית. הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד מה מאפיין אותה, מהו הקו העיצובי שעוטף אותה וכמה יהלומים משובצים עליה. המדריך המלא:

1.יהלום אחד מרכזי על הטבעת

מה שמייחד טבעת אירוסין מטבעות אחרות הם כמובן היהלומים. במקרה הזה של טבעת קלאסית סולייטר, הרי שמדובר על יהלום אחד בלבד. על פי רוב, היהלום ישובץ במרכז הטבעת (זאת בשונה מדגמים אחרים שבהם היהלום משובץ גם באזורים אחרים על הטבעת). היהלום יכול להיות בכל צבע, בכל רמת ניקיון וכמובן שבכל סוג חיתוך.

2.עיצוב עדין, אלגנטי וסולידי

ישנן טבעות מאד מעוצבות, שחלק גדול מהן הוא תוצר של טרנדים חמים של שנת 2019. כשם שבירות האופנה הגדולה מכתיבות איך נראה ארון הבגדים של כל אחד, כך גם בענף התכשיטים וטבעות האירוסין בפרט. עם זאת, טבעות האירוסין הקלאסיות לא מושפעות מאותם הטרנדים, ועיצובן נשאר זהה לאורך שנים וזה מה שהופך אותן לקלאסיות: מראה סולידי, עדין ומאד אלגנטי.

3.הבסיס: זהב לבן או זהב צהוב

למרות שניתן לרכוש טבעות אירוסין גם מזהב אדום, הרי שבעת שבוחרים בטבעת מסוג זהב זה היא כבר לא יכולה להיות קלאסית. הזהב הצהוב והלבן הם סוגי הזהב השולטים והנחשקים ביותר, כאשר הם אלו המבססים בין היתר את הנראות הקלאסית. מובן כי סוג הזהב אמור להיבחר על פי העדפות משתנות שיש לכל אישה. לפני הרכישה, בדוק איזה סוג זהב אהובתך נוטה לחבב.

4.לרוב, הטבעת הקלאסית תהיה דקה

טבעות האירוסין יכולות להיות מעוצבות בעובי שונה – כאשר הטבעות הקלאסיות במרבית המקרים יהיו טבעות דקות ועדינות יותר. בעת שהטבעת הנרכשת מגיעה בעובי נוכח יותר, הרי שהיא הופכת לטבעת מעוצבת או מיוחדת. המהות של טבעת האירוסין הקלאסית היא המינימליזם שמספר את סיפור האהבה. Less is more? במקרה הזה בהחלט!

5.גימור מאט או מבריק – ההחלטה היא שלך

אלמנט נוסף שצריך להעניק לו חשיבות הוא גימור הטבעת – במבריק או במאט. בעבר, היה נהוג לייחס את גימור המבריק לטבעות האירוסין הקלאסיות, זאת מאחר וגימור המאט היה נותן טאץ' מעט מסתורי ודרמטי שהיה הופך את הטבעת לטבעת מיוחדת יותר. עם זאת, בשנים האחרונות כבר אין באמת חשיבות לסוג הגימור, ומה שמשמר את הטבעת בעיקר כקלאסית הם היהלום הבודד במרכז הטבעת וסוג הזהב.

כתיבת תגובה