טוטו ווינר

טוטו ווינר

עולם המושגים בתחום הימורי הספורט הוא עולם עשיר, שמי שאינו בקיא בו יכול להתבלבל בין סוגי המשחקים השונים. טוטו ווינר הוא גרסה אחת למשחק הוותיק, אך חוץ מהמשחק טוטו ווינר יש עשרות סוגים של משחקים, אופנים שונים למילוי הטופס ודרכים לבדיקת התוצאות. המועצה להסדר ההימורים בספורט החלה להפעיל את המשחק טוטו ווינר כתכנית הימורים חדשה לאחר עשרות שנים של משחק הטוטו. במשחק ווינר ליין מהמרים על תוצאות המשחק, סטטיסטיקות שונות, פעילויות השחקנים והחלטות השופטים. במשחקי ווינר ליין, בעיקרון, אפשר להמר על משחקי כדורסל ומשחקי כדורגל.

טוטו ווינר או טוטו 16

בפעמים הראשונות שמתחילים למלא את הטופס, נוטים למלא את הטופס הרגיל של הטוטו, ששינה צורתו כאמור למשחק טוטו ווינר. עם הזמן, הרצון לזכות והצורך לגוון, מכירים את כל המשחקים האחרים שמציע לנו הטוטו. טוטו 16 הוא המשחק הוותיק והמוכר ביותר של המועצה. המספר 16 מתאר את מספר תחרויות הספורט השבועיות שאת תוצאותיהן יש לנחש. לפי החלטת מועצת ההימורים, בכל הגרלה ישנם מספר זוכים ולא רק אחד, כלומר – ישנן חמש דרגות זכייה, כך שגם מי שניחש פחות מ-16 תוצאות יכול לזכות בפרס. במידה ולא היה מהמר אחד שניחש את כל 16 התוצאות נכונה, סכום ההימור מתווסף לסכום בשבוע הבא.

טוטו ווינר או טוטו מחצית

גם כאן מדובר באחד המשחקים הנפוצים מבין משחקי הטוטו השונים. בניגוד לטוטו 16, במשחק הזה יש לנחש את תוצאת המחצית. השיטה היא אותה השיטה: את הספרה 1 מסמנים את חושבים שהקבוצה המארחת תנצח, 2 מסמנים כאשר הקבוצה המתארחת תנצח ו-X כאשר סוברים כי במחצית המשחק יהיה שוויון (תיקו) בין שתי הקבוצות. גם כאן ישנן מספר דרגות פרס המאפשרות ליותר ממהמר אחד לזכות והפרס מצטבר משבוע לשבוע במידה ואין טופס מדויק אחד של כל ארבעה עשר המשחקים.

טוטו ווינר או טוטו עולמי

טוטו עולמי, כשמו כן הוא, עוסק בניחושי תוצאות של משחקים מכל רחבי העולם. בגרסה הזו של המשחק מתפרסמות בכל שבוע עד ארבע רשימות המכילות חמישה עשר משחקים שמתקיימים במדינות השונות. מהמר שניחש את מספר התוצאות הגבוה ביותר הוא שגורף את הפרס, כשלאחריו עוד שלושה מהמרים שניחשו נכונה פחות תוצאות ממנו.

אלעד

המאמר נכתב ע"י אלעד כהן - מתכנת פלאש בחברת GAME DEV LTD.

כתיבת תגובה