טיולים בצפון

טיולים בצפון
ימי החורף שטופי השמש שמאפיינים את החודשים האחרונים הם הזדמנות מושלמת להנות מטיולים ברחבי הארץ ובעיקר באיזור הצפון ובנופשים ב מלונות בצפון. אם אתם מחפשים תחושה אירופאית קרירה, אווירה פסטורלית והרבה ירוק בעיניים, טיולים בצפון זהו שם קוד למגוון עצום של אפשרויות מעניינות ומהנות. הצפון מבטיח עשרות ומאות מסלולי טיול בדרגות קושי שונות שמתאימים למשפחות עם ילדים בכל הגילאים, למטיילים חדשים ולמטיילים ותיקים חובבי אתגרים.
כמה רעיונות לטיולים מהנים בצפון
טיול ברמת הגולן:
כשמדברים על מזג אוויר חורפי, נוף ירוק ואפילו פסגות לבנות של שלג, מדברים על רמת הגולן. לא כדאי לפספס טיולים בצפון הרמה בתקופת החורף, אז ההרים מתכסים בלבן והעצים מלבלבים. עצי התפוחים, הדובדבנים, שיחי הפטל והסוסים שמטיילים חופשי על הגבהות מוסיפים לפסטורליה והופכים את הטיול ברמה לקסום במיוחד.
טיול בגליל העליון:
איזור הגליל העליון עמוס במסלולי טיול. אם אתם מחפשים טיולים בצפון בשמורות טבע ירוקות, עם נחלים שוצפים בכל ימות השנה והמון פינות של פיקניקים וישיבה בטבע, הגליל מציע לכם עשרות רעיונות. משמורות הטבע שניר, דן והבניאס דרך איזור הגליל התחתון ועמק יזרעאל על שדותיו הירוקים ועד ההרים הגבוהים והירוקים של הגליל המערבי, שמאפשרים לנו לצפות על הים ממערב ועל הירוק ממזרח.
טיול באיזור הכנרת ועמק הירדן:
על הקיבוצים הותיקים בארץ ועל הנוף הקסום והכחול של הכנרת היפה, עשרות מסלולי טיולים בצפון מוקדשים לקסם הכנרת. מסביב לכנרת תמצאו פינות פיקניק, שמורות טבע, הרים שמספקים תצפית על האגם ועוד מגוון אטרקציות.
את הטיולים בצפון תוכלו לשלב במסגרת חופשה משפחתית או זוגית, להוסיף אטרקציה אתגרית מתוך המגוון המוצע בכל רחבי האיזור ולהנות משפע של מסעדות, בתי קפה ויקבים, פעילויות לילדים, אתרי מורשת והיסטוריה ועוד.

כתיבת תגובה