טיפים קטנים לרכישת מתנה מוצלחת ליולדת

החברה הטובה ילדה, הקולגה לעבודה הביאה לעולם חיים חדשים? לפניכם כמה טיפים מנצחים שיאפשרו לכם להעניק את המתנה האידיאלית לקרובה שלכם שזה עתה ילדה.

 

1.חשבו היטב את התקציב הכולל שלכם

אחת הטעויות הנפוצות ביותר שעושים מעניקי המתנה עם מתנות ליולדת היא לא לחשב נכון את תקציב המתנה. לא שלפני הרכישה אתם לא מעניקים חשיבות לעלות המתנה, אלא שאתם שוכחים דבר חשוב מאד: את המתנה שאתם מעניקים תחילה אתם מעניקים מיד עם הבשורה על הלידה. בקרוב מאד, סביר כי תוזמנו גם לאירוע ברית או בריתה, כך שצפוייה לכם הוצאה נוספת. על כן, הגדירו מראש תקציב כולל לשני האירועים – זאת על מנת שתוכלו באמת לשמוח ולא להיות עם חור בכיס.

 

2.איך מרכיבים מתנה לתאומים?

במידה והיולדת זכתה בשמחה כפולה והביאה אל העולם תאומים, חשוב שגם תעניקו לה מארז מתאים. בהנחה ואתם אכן מעניקים לה מארז עם פריטים שונים, חשוב מאד שמכל פריט תהיה כמות כפולה. כך לדוגמא, מארז המבוסס על מוצץ אחד, בקבוק אחד ובגד גוף אחד, לא יהיה מוצלח במיוחד. דאגו בהתאם לתקציב שלכם להעניק מארז שבו יהיו פריטים חיוניים לכל תאום.

 

3.מין הילוד ובחירת הצבעים

ההמלצה אליכם היא לדעת את מין הילוד לפני שאתם בוחרים את המתנה, אך מה קורה בעת שגם אתם, ממש כמו היולדת, לא מודעים למין הילוד לפני הלידה? מצד אחד, תוכלו להמתין ללידה על מנת לברר, אך אם אתם רוכשים את המתנה כמה ימים קודם לכן, תוכלו פשוט לרכוש פריטים בצבע לבן. הצבע הלבן הינו צבע נייטרלי שמתאים גם לבנים וגם לבנות.

 

4.לתת את המתנה ביד או לשלוח אותה?

כל עוד אתם מספיק קרובים אל היולדת וגם נמצאים קרובים אליה מבחינה גיאוגרפית, הרי שתהיה זו מחווה יפה להגיע אל בית היולדות עם מתנה. במידה ולא, דעו כי זמינה לכם דרך חנויות באינטרנט אפשרות לשלוח את המתנה אל כל כתובת בארץ, כך שתוכלו לדאוג לכך שהמתנה תגיע אל היולדת לחדר הלידה או לבית הפרטי.

כתיבת תגובה