יום הולדת לילדים באווירת הפנינג!

אחד מימי ההולדת האהובים ביותר על הילדים הוא יום הולדת הנחגג באווירת הפנינג! מדוע? משום שחגיגה שכזאת מגלמת בתוכה את כל מה שהם צריכים ורוצים: אטרקציה מדליקה ומקפיצה ודוכני מזון מפנקים.

הורים יקרים, לפניכם מדריך מקוצר לטובת חגיגת אירוע באווירת הפנינג:

הלוקיישן: הפארק העירוני

יום הולדת בקונספט הפנינג תוכלו לחגוג גם בחצר הביתית שלכם, אך בעיקר בפארק העירוני. אם בעבר רק אירועי החתונה היו זוכים בקונספט ייחודי, הרי שכיום גם ילדים רוצים לחגוג על בסיס קונספט נבחר. יום הולדת הפנינג מייצר אווירה קסומה, חגיגית ומאד שונה מימי ההולדת האחרים הנחגגים. מעבר לכך, גם ישנו יתרון כלכלי מובהק בחגיגת אירוע שכזה.

בשונה מקונספטים אחרים שאתם צריכים להשקיע מאד בעיצובם על מנת לבסס את אותו הקונספט, כל עוד אתם בוחרים לחגוג באווירת הפנינג, הרי שכל הנדרש מכם הוא לתלות קישוטים צבעוניים שגרתיים לחלוטין ולקשט עם נורות לד קטנות בעלות של עשרות שקלים. אלו מכם שרוצים להשקיע קצת יותר בקישוטים, יכולים לשדרג את העיצוב עם קישוטי בלונים מיוחדים.

האטרקציה: מתנפחים מקפיצים!

האטרקציה המתאימה ביותר ליום הולדת באווירת הפנינג היא אטרקציה של מתנפחים. מדובר על פעילות דינאמית ומקפיצה שכל הילדים אוהבים! גם כאן, דעו כי יש לכם יתרון כלכלי מובהק, שכן פעילויות אחרות לילדים בימי ההולדת יצריכו מכם להשקיע תקציבים גבוהים מאד. המתנפחים לעומת זאת, מוצעים לכם במגוון רחב של גדלים, תוך שישנם גם דילים מסוימים שמוזילים את העלות הכללית.

כמו כן, המתנפחים אינם מחייבים את הילדים לפעילות לאורך כל החגיגה: הם יכולים לקפוץ להם משמחה, לגשת אל דוכני הכיבוד, להצטלם, לשחק עם הילדים האחרים ברחבי הפארק וכיוצא בזה. זאת בשונה כמובן מפעילויות אחרות שבמרבית המקרים מצריכות מהילדים לשבת קשובים אל מול מפעיל לאורך כל החגיגה.

הכיבוד: עמדות מזון מגוונות

והאלמנט האחרון שתצטרכו לשלב באירוע שלכם על מנת להדגיש את אווירת ההפנינג, הוא דוכני המזון. מעבר לכך שדוכנים חיצוניים פוטרים אתכם מכל ההכנות האפשרויות, הרי שגם הילדים יוצאים נשכרים! דוכני המזון יכולים לכלול עמדות מתוקות ומלוחות, המתאימות לאירועי יום ההולדת. פעם אחת בשנה ילדכם גדל בשנה, כך שזהו הזמן המתאים ביותר לפנק את הילדים בכיבוד שהם מאוד אוהבים.

כתיבת תגובה