יום הולדת ספורטיבי עם מתקנים מתנפחים

מתנפחים

בכל שנה לקראת יום ההולדת של ילדכם, אתם מתלבטים בשאלה הגדולה: איזה קונספט יוביל את החגיגה הפעם? נדמה כי כבר ניסיתם כל אטרקציה או פעילות, תוך שסף הריגוש של הילדים דרך קבע עולה וכך המשימה הופכת לאתגר של ממש. כיום, המון הורים בוחרים לחגוג את ימי ההולדת עם ערך מוסף: בעידן בו תרבות הישיבה הממושכת היא השלטת, תוכלו להעניק לילדים חוויה ספורטיבית ביום ההולדת שתעניק המון הנאה וגם תקדש את ערך הפעילות הגופנית. איך עושים זאת? עם מתנפחים!

 

מדוע לחגוג יום הולדת ספורטיבי?

אם תחשבו על זה, הילדים שלכם שהבריאות שלהם חשובה לכם כל כך, מוצאים עצמם ישובים לאורך כל היום: שעות ארוכות בכיתה, לאחר מכן בהכנת שיעורי הבית עם חזרתם הביתה, ואת שעות הפנאי שלהם הם מעבירים בישיבה נוספת אל מול הטלוויזיה או במשחק במכשיר הסלולארי. הגיע הזמן להחזיר את הפעילות הגופנית לכותרות, כאשר תוכלו לחשוף את הילדים לסיפוק האדיר שבפעילות הגופנית דווקא ביום הולדתם!

 

חגיגת ספורט דינאמית לבנים ובנות

לא מעטים אלו המקשרים את חגיגת יום ההולדת הספורטבית כחגיגה הרלוונטית לבנים בלבד, אך חשוב לזכור כי הפעילות הגופנית אינה נחלתם של בנים. מובן כי אם תחגגו חגיגת יום הולדת בקונספט של כדורגל, סביר כי היא תדבר יותר לבנים. איך תוכלו לעשות זאת אחרת? עם חגיגת מתנפחים! מעבר לכך שהמתקנים המתנפחים מעודדים את הנעת הגוף, הם מתאימים גם לבנים וגם לבנות! החוויה מהמתנפחים הינה חוויה מגבשת, מלכדת וכזו שגם מעודדת את שיתוף הפעולה בין כל הילדים הקופצים.

 

אילו מתקנים ניתן לשלב בחגיגה?

ישנם המתקנים המתנפחים הקלאסיים: מתקנים בצורות שונות שעליהם הילדים יכולים לקפוץ מאושר. כמו כן, ישנם מתקנים מתנפחים מיוחדים יותר שיכולים להשתלב כחגיגה ספורטיבית-אתגרית. מתקן שכזה יכול להיות מתקן עם קליעה לסל, כך שגם תוכלו לעשות טורניר בין כל הילדים. מתקן מתנפח נוסף שיכול לעודד פעילות ספורטיבית ואתגרית הוא מתקן המבוסס על משחק הקליעה למטרה עם חצים. הפכו את יום ההולדת של ילדכם ליום משמעותי וספורטיבי!

כתיבת תגובה