ילד ננעל ברכב

 

הסיוט הגדול זה ילד נעול
תרחיש מסוג זה יכול להתקיים לכל אדם מאיתנו. הדבר יכול להיות מצב מפחיד ומסובך לדאבוננו. 10 דקות זהו זמן מספיק לנזק מכת החום. על פי המחקר,כ 7 תינוקות מתים בכל שנה בעקבות שכחה ברכב ורבים מגל חום בישראל.
זה לא קורה רק לנו הבוגרים
זה לא נכון שרק מבוגרים משאירים בשגגה את הילד באוטו; הדבר קורה גם שהקטנטן נמצא לבדו. יום עבודה רותח, עסוק בהמשך הסידורים או המשך משימות יומיומיות בעולמנו המייגע הזה, מסיח את דעתך ברגע זמני של אבא ערני תמיד. לפעמים, ילדון שובב שנמצא בחניה מחליט להיכנס לרכב פתוח ונעל את עצמו במקרה בפנים.תופעות הללו עלולים לקרות אפילו בייחוד הטובים ביותר מאיתנו. הנושא החשוב איך נוכל להתעמת אתם. להלן מספר תובנות שיסייעו לכם להיחלץ עם סוג כזה של מצב.

שמור על קור רוח
עדיף להישאר רגוע לדחות מחשבות שליליות בכל פעם שאתה בסיטואציה הנל . מצב מתסכל ופאניקה מבזבזים את זמנכם ועלולים להוביל לטעות נוספת. הטמפרטורה בפנים של הרכב מטפסת בשיא המהירות, בעיקר כשהחום בחוץ על פניו נעים. כמופיע מ"א ברדיו החום ברכבך עלול לעלות ל 70 מעלות בצל , ובתוך 8 רגעים הראשונים, הרוב העיקרי של המכונית עולה שם החום. התינוק מתחמם פי  3-5 פעמים בייחס לבגיר. זה יכול להוביל את ילדכם למכת חום אנושה ומסוגל להוביל למוות אם יישאר בסיטואציה זו לא מעט זמן. ולכן חובה בפעולה מידית, אבחן את כל התמונה הנמצאת לפניך באזורך במצב שהנך מזעיק סיוע.

תחייג למנעולן רכב 24/7 מהעיר הגדולה תל אביב
אם לא תפסת מענה מיידי לשחרור הפעוט, התקשר עוד הרגע למנעולן בתל אביב 24 שעות בעיר הלילה תל אביב. לרוב אנשים מומלצים על ידי המוקד לשבור את חלון האוטו ללא שירות ע"מ להתמודד עם הסיכון שיש. חלפה חצי שעה בערך עד שחילוץ מסויים יוכלו לבוא אליך למקום. מנעולן יכול לפתוח את מכוניתכם בלי שום נזקים המנעולנים יפתחו את דלת שברכב בכדי להציל את הקטנטן המבוהל.

בדרך כלל 24/7  מציעים שירותי חילוץ ילדים במיידיית במחיר הוגן. מנעולן מסביב לשעון ביממה שלנו יש לו תמיד כלים יעודים ממיטב היצרנים לפי תקנים מחמירים עדכניים על מנת לתת עבורך שירותים מהירים ומיומנים.

הצוות המוסמך שלנו גם מייעץ לך, אם אתה נקלעת עם תרחיש זה, מומלץ תנסה לצנן את חלון המכונית שלך על מנת לצמצם את חום הרכב. אם איש אינו מסוגל להגיע לעזרתך מיד,בהנחה אם החילוץ טרם בא, בבקשה נפץ את חלון הדלת באופן זריז.

אל תחשוש מלהתקשר אלינו לשירותי נעילה לרכב, מנעולן 24 שעות ביממה מחברתנו יספק לך שירותים הוגנים ואמינים ללא הוצאה גדולה.

כתיבת תגובה