יש ברשותכם דירת השקעה? התקינו דוד שמש!

לא במקרה אומרים שוב ושוב כי "היופי חבוי בדברים הקטנים". השקעתם בריצוף חדש, התקנתם מזגנים ואפילו השקעתם באיטום לקראת החורף? למרות זאת, אתם מתקשים כבר זמן רב למצוא דיירים חדשים לדירת ההשקעה שלכם. המשמעות? דירה ריקה והכנסה פאסיבית שעומדת על אפס שקלים.

על מנת להצליח להשכיר את הדירה שברשותכם, אתם בעיקר צריכים להכניס את עצמכם אל נעליהם של השוכרים הפוטנציאלים: על מה אתם הייתם מוכנים להתפשר ועל מה ממש לא? רגע לפני שאתם מרימים ידיים, דעו כי לעתים התקנת דוד שמש היא הפוש שאתם צריכים על מנת לזכות בלב הדיירים.

השקעה חד פעמית שמחזירה עצמה במהרה!

בשונה משיפוצים או שדרוגים שונים בדירת ההשקעה שלכם, דוווקא התקנת דוד השמש מצריכה מכם להשקיע באופן חד פעמי תקציב נמוך, תוך שההתקנה אינה "משביתה" את הנכנס ויכולה להסתיים ביום עבודה אחד בלבד. כשאתם חושבים על השקעה, אתם רוצים להבטיח כי היא תחזיר את עצמה. בעת שאתם משקיעים עם התקנת דוד השמש, אתם יכולים להיות שקטים כי עשיתם דבר נוסף למען הדירה שלכם, ובעיקר למען הדיירים שלכם. עם דוד השמש, אתם מחזיקים ביתרון משמעותי שיקלוט אליכם יותר מתעניינים.

מדוע יותר ויותר דיירים מחפשים דירות עם דוד שמש?

אז נכון, גם דוד החשמל בסופו של יום יספק מים חמים לדיירים. ההבדל? עם דוד השמש ניתן לחסוך מאות שקלים בשנה על חימום המים. במדינה כמו ישראל, המוני דיירים מציבים את דוד השמש כתנאי סף לכניסה לדירה, וגם בצדק. במציאות בה מחירי הדיור בישראל גבוהים משהיו אי פעם, הדיירים מחפשים את הדרכים הפשוטות והיעילות ביותר להוזיל את המחייה.

דוד השמש יכול לשרת את הדיירים שלכם כמעט לאורך כל ימות השנה, זאת הודות למשאב הקיים והטבעי שמתקשר עם הקולטים המותקנים על גג, וכך המים מתחממים להם בדוד הדיירים. בהתאם לגודל הדירה שלכם, התקינו דוד בנפח של החל מ-80 ליטרים לזוג דיירים, ועד כ-300 ליטרים למשפחה של מעל לכ-6 נפשות.

צאו מנקודת הנחה: אתם צריכים להחזיק בכמה שיותר יתרונות

בסופו של דבר, אתם מתחרים עם עוד בעלי דירות נוספים על קהל השוכרים הפוטנציאלי. נסו ליצור לעצמכם כמה שיותר נקודות זכות שיגרמו לדיירים להתעניין בכם ולא בדירות האחרות המוצעות. דוד השמש הוא בהחלט אחד מאותם דברים שבעת שמתלבטים בין דירות שונות, לוקחים אותו כשיקול.

כתיבת תגובה