כדאי להביא בני משפחה אל אירוע הטעימות לפני החתונה?

בעוד ישנם הזוגות שמשתפים את בני המשפחה בכל שלב בהפקת האירוע שלהם, גם ישנם הזוגות שקצת יותר קנאים להתליך הפקת האירוע. איך שלא יהיה, ישנו ערב אחד שבו כדאי מאד לשתף את בני המשפחה שלכם: ערב הטעימות! תפריט האירוע שלכם יתבל את אירוע החתונה, ישביע את האורחים וישביע את רצונם ובעיקר ימתג את האירוע שלכם כאירוע קולינארי גבוה ומוביל. אם גם אתם שואלים את עצמכם האם כדאי להגיע עם צוות חיזוק אל גן אירועים במרכז לטובת ערב הטעימות, דעו כי התשובה חיובית בהחלט!

 

יהיו לכם עוד המון הזדמנויות לערבים רומנטים

לא מעט זוגות מנצלים את ערב הטעימות לערב בילוי רומנטי. בשיא ההפקה של אירוע החתונה, כאשר מתרוצצים בין מדידות, ספקים והשוואות מחירים, המון זוגות בוחרים לקדש את ערב הטעימות כערב זוגי-רומנטי. לא שערב רומנטי אינו ערב מבורך שחשוב לקיים, אלא שתוכלו לערוך אותו עוד המון פעמים בעתיד. ערב הטעימות שלכם הוא בדיוק הערב בו כדאי לערב את בני המשפחה הקרובים אליכם, בדגש על ההורים, כאשר זו הזדמנות נפלאה עבורכם להפוך אותם לשותפים מלאים לבחירות שלכם.

 

המשפחה שלכם: צוות החיזוק האידיאלי!

גני אירועים במרכז יזמינו אתכם כחודשיים לערך לפני האירוע לערב הטעימות. המטרה של הערב היא די ברורה: לאפשר לכם לטעום כל מנה ומנה מהתפריט בכדי שתוכלו להרכיב את תפריט האירוע שלכם. בכל סקטור ישנן עשרות מנות שתצטרכו לטעום, כאשר לבסוף הבחירה שלכם צריכה להיות ממוקדת על מנות אחדות. בעת שאתם מגיעים עם המשפחה שלכם אל ערב הטעימות, אתם יכולים לקבל דעה מהאנשים הקרובים אליכם ביותר שיחד יסייעו לכם להרכיב את התפריט המנצח! זיכרו: אל ערב הטעימות לא מגיעים אחרי ארוחת הערב – מצפה לכם עבודה מאד טעימה, אך גם מאד לא פשוטה.

 

שתפו את הצוות הקולינארי בבחירות שאתם עושים

ערב הטעימות הינו ערב שמלווים אותו הצוות הניהולי של גן האירועים, כמו גם הצוות הקולינארי. מומלץ מאד שלא לקבל החלטות לגמרי לבד, אלא לשתף את נציגי חברת הקייטרינג. הם יוכלו להמליץ לכם על שילובים נכונים, להציע לכם חלופות לאורחים הסובלים מאלרגיות א כאלו שדבקים באורח חיים צמחוני או טבעוני, והם בעיקר יוכלו להמליץ לכם על מנות טובות יותר או פחות בהתאם לפידבקים שהם קיבלו מזוגות שכבר התחתנו. כל שנותר לאחל לכם הוא בתיאבון!

כתיבת תגובה