כיורי שיש

כיורי שיש

ברגע שאנחנו מצליחים לגרום לכל חלקי חדר האמבטיה להשתלב זה עם זה בצורה מוצלחת, התוצאה שמתקבלת היא חדר איכותי והרמוני. האסלה, כיורי שיש, הריצוף, הברזים, המקלחת – כולם מהווים את אותו חדר שנעים כל כך לשהות בו ולהירגע מלחצי היום יום.

כיום יצרנים של כיורי שיש מקבלים תחרות קשה מיצרנים שמשווקים כיורים ממרכיבים אחרים, בין אם עמידים יותר או עמידים פחות. יחד עם זאת, למרות ואולי בגלל התחרות הקשה, מצד כיורים עשויי אבן, חרסה, גרניט וקוורץ, עדיין כיורי שיש נחשבים לנמכרים ביותר עבור חדרי שירותים בארץ.

ישנו מגוון גדול של צורות וסגנוני התקנות של כיורי שיש. אחת משיטות ההתקנה המועדפות של כיורי שיש היא שיטת התקנה אינטגרלית שבה הכיור בא במה שנקרא – וואן פיס – חתיכה אחת, ולכן שיטה זו נחשבת למועדפת על ידי המתקינים וגם על ידי הלקוחות. בנוסף היא פחות יקרה משיטות אחרות. יתרון נוסף של שיטה זו להתקנת כיורי שיש הוא העובדה שהתקנה כזו מונעת צבירת פסולת בגוף הקיור ובמערכת הניקוז שלו. כך, כאמור, קל יותר לנקות את הכיור.

כיורי שיש שמותקנים בשיטת כיורים מונחים נחשבים לשיטה מוצלחת. הכיורים עצמם באים בנפרד מהשידה או הארונית וכאשר מניחים את הכיור על גבי השידה צריך לדאוג שהגוף שמחזיק את הכיור חזק מספיק בכדי להחזיק את משקלם של כיורי שיש. לא זו בלבד אלא שהצטברות הלכלוך בשיטה כזו גבוהה יותר בגלל העובדה שזה לא מגיע כחתיכה אחת.

שיטת נוספת להתקנת כיורי שיש שמה הוא התקנת אפס. בשיטה זו הכיור אמנם נפרד מהשיש שבמשטח סביבו אבל ההתקנה נעשית בצורה כזו שהשילוב בין בכיור לשיש הוא אחיד ונראה כאילו היה חתיכה אחת. הכוונה ל"אפס" היא לקו הרציף והחומר המתמשך בין השיש והכיור. זו התקנה פופולארית של כיורי שיש.

שיש הוא לא מוצר שיש להתפשר עליו. אם אתם מעוניינים לקנות מוצרי שיש לביתכם, בחרו את היצרנית הטובה ביותר. חברת שיש גטניו מתמחה בייצור ועיצוב מוצרי שיש איכותיים לבית. אם אתם מחפשים שיש – בחרו שיש גטניו!