כך גם אתם תירגעו לפני תחילת העיסוי

למרות שלוח הזמנים שלכם צפוף, חשוב שגם אתם תטפחו שגרת טיפוח – לגוף ולנשמה. אז נכון שלא תמיד ניתן להתפנק על בסיס יומי, אך לעתים חוויה אחת טובה מספיקה על מנת לפקס אתכם ולתת לכם את הדלק החיוני לו אתם כמהים.

החלטתם לעבור עיסוי על ידי מעסה מקצועי? על מנת שגם אתם תוכלו להינות מעיסוי מפנק, כדאי שתגיעו אל מכון העיסויים כשאתם רגועים, שלווים ומנותקים משגרת היום שלכם. איך ניתן להיכנס ל"מוד" הנכון לפני העיסוי?

1.שעה לפני העיסוי: כבו את הטלפון

בחיים המודרנים, הטיפ החם ביותר אליכם הוא פשוט לכבות את המכשיר החכם שלכם. כידוע, המכשיר הזה לא מסייע לכם רק בשיחות טלפון, אלא שהוא מציף אתכם במידע, הופך אתכם זמינים גם לאנשים שאתם לא רוצים בשיח איתם והוא חושף אתכם לאינספור גירויים. שעה לפני העיסוי, כבו את המכשיר שלכם והתכנסו בעצמכם – בלי שיחות מהבוס, בלי התראות מאפליקציות ובלי רעשי רקע.

2.האזינו למוסיקה שאתם אוהבים

כוחה של המוסיקה מוכח פעם אחר פעם, ואם יש משהו שאפשר לקרוא לו קונצנזוס בקלות הרי שהוא למוסיקה. לכל אדם יש טעם מוסיקלי שונה, אך המשותף לכולם הוא ההרגשה הטובה שהמוסיקה מעניקה לכל, תחושת ההרפייה שהיא מייצרת ומצב הרוח שיכול להשתנות פלאים רק באמצעות האזנה לשיר אהוב.

3.אם ניתן, הגיעו אל מכון העיסויים ברגל

קבעתם לעצמכם עיסוי במכון עיסויים קרוב לביתכם? מומלץ לכם מאד להגיע אליו ברגל. מדוע? משום שכל פעילות גופנית מייצרת הטבה ברמה המנטלית: היא משחררת מתחים, היא מפרידה אתכם מלחצי היום ומשרה עליכם רוח טובה. הליכה קצרה אל מכון העיסויים יכולה להביא אתכם אל מיטת הטיפולים משוחררים ונינוחים יותר.

4.רחצה מפנקת לעולם לא מזיקה

אם אתם רוצים שיטות קלאסיות ופשוטות יותר להירגע, תוכלו פשוט להתפנק ברחצה ארוכה יותר. כידוע, המעסים מבקשים מהמטופלים להתרחץ לפני ההגעה אל העיסוי. מאחר ואתם כבר עוברים בחדר הרחצה, הרי שתוכלו להאריך את השהות שלכם ולהסתבן בסבונים האהובים עליכם, ליהנות מזרם המים החמים והמרגיע ומניחוח מוצרי הטיפוח.

5.תרגלו נשימות

ואין עוד דרך פשוטה יותר להגיע לתחושות של שלווה והרפייה מאשר נשימות. עצמו עיניים, האטו את קצב נשימתכם, דמיינו לעצמכם מקום שבו תרצו להיות וצאו למסע קסום של דמיון מודרך. רק לאחרונה תרגול המיינדפולנס הוכח מחקרית, כך שכבר מדובר על טכניקות שטיבן ידוע. אל חדר העיסויים? תוכלו גם אתם להגיע נינוחים יותר – מה שיאפשר לכם להתפנק ולהתמסר לחוויה.

כתיבת תגובה